Strona 1 z 1

Nagroda dla JO Diuka Timan Demollari

PostNapisane: 4 sie 2019, o 21:26
przez Hetman_Gotfryd
Godfryd Slavik de Ruth
Palatyn Ruhnhoff
Rektor TIH
Starosta Enderasji


Wasza Królewska Mość


Chylę czoła i składam pokłon, do waszego majestatu. Abyście nasza Królowo, zechcieli rozpatrzyć wniosek o przyznanie JO Diukowi Timan Demollari - Orderu Teutońskiego Bene Meritus.
Nie zapominając o wynagrodzeniu, w kwocie uznaniowej przez wasz majestat.

Prośba, moja jest- motywowana tym że ten. Dumny Teutończyk, mój pobratymca z Królewskiego miasta Ruhnhoff. Na czele swojej drużyny, wywalczy sobie 5 tytuł mistrza Sarmacji. W mojej ocenie, takie wydarzenie, istotne dla KT nie może nie zostać nie docenione. Zatem zechciej królu Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc." przychylić się do mojej skromnej prośby,

Re: Nagroda dla JO Diuka Timan Demollari

PostNapisane: 4 sie 2019, o 22:56
przez GFvH
Z całego serca popieram ten szlachetny wniosek. Miałem okazję niejednokrotnie oglądać JO Timana w różnych meczach i zawsze byłem pełen podziwu jego talentu i dobrej taktyki. Dlatego proszę o Panie przyjmij ten wniosek i przychyl się do niego.

Re: Nagroda dla JO Diuka Timan Demollari

PostNapisane: 5 sie 2019, o 10:13
przez Joanna Izabela
Jaśnie Oświecony,

JO Diuk Timan Demollari został nagrodzony w zeszłym tygodniu za swoje dokonania w ciągu tego roku. Wśród nich znajdowało się odznaczenie Magister Ludi wydawane właśnie za takie osiągnięcia. Order był nadany wcześniej niż samo zdobycie tytuł, wynika to jednak z moich obserwacji starań na danym polu i szczerą wiarę w wygraną Nie widzę potrzeby nadawania kolejnego odznaczenia, natomiast jak najbardziej przychylam się do wynagrodzenia kwotą 30 000 lt.

Informuje też JO, że wysyłam dofinansowanie do Ruhnhoff również na kwotę 30 000 lt. Mam nadzieje, że już niedługo RM zajmie się stawkami żywieniowymi i utrzymanie miasta będzie rentowne.

Re: Nagroda dla JO Diuka Timan Demollari

PostNapisane: 6 sie 2019, o 09:24
przez t.demollari
Serdecznie dziękuję Wasza Królewska Mość. Vivat Teutonia!

Re: Nagroda dla JO Diuka Timan Demollari

PostNapisane: 6 sie 2019, o 20:48
przez Hetman_Gotfryd
Dziękuję Wasza Królewska Mość

Za uchowanie JO T.Demollariego ; oraz za przyznanie wsparcia dla Miasta. Na pewno, środki te zostaną dobrze skonsumowanie.