Strona 1 z 1

Wniosek o nadanie lenna

PostNapisane: 8 kwi 2019, o 22:35
przez AJMaat
Wasza Miłość,
uniżenie proszę o nadanie mi ziemi honorowej na terenie Królestwa Teutonii.
Nazwa: Gniazdo Gryfów
Lokalizacja: Królestwo Teutonii. Miasteczko leży na północny wschód od Ruhnhoff, w delcie rzeki Regosy. Od morza na wschodzie odizolowane jest klifem, przez który prowadzą na piaszczystą plażę i do skromnego portu dwie drogi szutrowe; od północy i południa otacza je las sekwojowy; od zachodu (i na południu – tam, gdzie wycięto sekwoje, czyli w najbliższej okolicy osady) opasują ją wielkie pola pszenicy, rzepaku i kukurydzy - to właśnie z wysokich łanów kukurydzy słynie Gniazdo Gryfów. Za polami widać górski masyw Refer - stamtąd wypływa Regosa, która wypełnia całą miejscowość życiem. Z samego miasteczka wychodzi parę mało znaczących - zarówno gruntowych, jak i asfaltowych - dróg, ale najważniejszą jest prowadząca do Ruhnhoff nowo wyremontowana hrabstwówka.
W załączeniu przesyłam mapę Teutonii z zaznaczonym na niej Gniazdem Gryfów:

Obrazek

Wasz wierny sługa
Albert Jan Maat von HIppogriff

Re: Wniosek o nadanie lenna

PostNapisane: 8 kwi 2019, o 23:03
przez Joanna Izabela
Czcigodny,

informuję, że lenno zostało nadane.

Re: Wniosek o nadanie lenna

PostNapisane: 9 kwi 2019, o 17:41
przez AJ Piastowski
Pozwolę sobie tylko wrzucić fragment mapy, który został wybrany na lenno, aby ułatwić nieco nazewnictwo oraz wyglad okolicy mogący się przydać przy tworzeniu narracji.

Obrazek

Re: Wniosek o nadanie lenna

PostNapisane: 9 kwi 2019, o 18:19
przez AJMaat
AJ Piastowski napisał(a):Pozwolę sobie tylko wrzucić fragment mapy, który został wybrany na lenno, aby ułatwić nieco nazewnictwo oraz wyglad okolicy mogący się przydać przy tworzeniu narracji.

Podlinkuje mi Prześwietny tę mapę? Właśnie z niej korzystałem, składając swój pierwszy wniosek, ale zapomniałem adresu :?

Re: Wniosek o nadanie lenna

PostNapisane: 9 kwi 2019, o 18:31
przez anglov