Strona 1 z 1

Wniosek o dotację

PostNapisane: 14 paź 2016, o 07:49
przez kaxiu
Wasza Królewska Wysokość!

Wnoszę o przyznanie dotacji w kwocie: 250 000 lt

Proszę o przelanie kwoty dofinansowania na konto bankowe Giełdy Papierów Wartościowych w Srebrnym Rogu.

Uzasadnienie
Obrazek
Teutonofobiczny Rząd zmierza do skutecznego zniszczenia inicjatywy Giełdy, czego JKW niewątpliwie jest świadkiem. Zgodnie z interpretacją Kanclerza, przykładowo również ten wniosek winien zawierać logo Rady Ministrów, podobnie jak każda moja wypowiedź w której padną takie słowa jak Giełda, Papiery Wartościowe, Notowania, Akcje, czy też Konosament.

Z uwagi na powyższe wnosze o przyznanie kwoty 250.000 lt, celem zwrotu połowy dotacji Radzie Minstrów. Niewątpliwie kwota ta zostanie wykorzystana przez Kanclerza w sposób bardziej atrakcyjny.

Re: Wniosek o dotację

PostNapisane: 14 paź 2016, o 09:50
przez Vladimir
Ot, tak to jest układać się z Sarmatami. Mogę z własnej kiesy przekazać 130 000 lt, które sobie u mnie zalegają i nic nie robią. Zainteresowany?

Re: Wniosek o dotację

PostNapisane: 14 paź 2016, o 10:00
przez kaxiu
Vladimir Iwanowicz napisał(a):Ot, tak to jest układać się z Sarmatami. Mogę z własnej kiesy przekazać 130 000 lt, które sobie u mnie zalegają i nic nie robią. Zainteresowany?

Zobaczymy co na to JKW - gdyż prowincja również posiada obecnie pewien problem z bezpieczeństwem własnych środków.

Re: Wniosek o dotację

PostNapisane: 18 paź 2016, o 10:40
przez anglov
Drogi Wojciechu,

mimo najbardziej szczerych chęci wspierania giełdy, dotacji przyznać nie mogę. Maksymalna kwota dotacji jest jasno określona przez art. 6 ust. 2 Ustawy Senatu Królestwa Teutonii nr 3/2015 o finansach publicznych Królestwa Teutonii i wynosi ona 50000 lt. Zważając na planowane zmiany w prawie centralnym nie jestem w stanie ubiegać się do Senatu o zwiększenie tej kwoty.

Ponadto – nie jest w interesie Teutonii udzielać dotacji, która miałaby bezpośrednio wesprzeć Radę Ministrów, która jeszcze niedawno miała w planach wprowadzić prawo, które pozwoliłoby odbierać nam niemal 1/3 naszego majątku miesięcznie, bez przepadku własności prywatnej. Teutonia jest chętna wspierać inicjatywy, nie jednak Radę Ministrów.

W związku z powyższym, ze względu na kwotę i cel dotacji, wniosek muszę odrzucić.

Andrzej Fryderyk
Król TeutoniiCałkowicie prywatnie – bardzo chętnie wesprę Cię jakąś kwotą. Mam poważne obawy że zachowani Kanclerza wynika z jakiejś dziwnej zemsty. Nie chciałbym, aby Giełda przez to cierpiała. Sam nie posiadam tyle ile potrzzebujesz :)

Re: Wniosek o dotację

PostNapisane: 18 paź 2016, o 11:24
przez kaxiu
anglov napisał(a):Całkowicie prywatnie – bardzo chętnie wesprę Cię jakąś kwotą. Mam poważne obawy że zachowani Kanclerza wynika z jakiejś dziwnej zemsty. Nie chciałbym, aby Giełda przez to cierpiała. Sam nie posiadam tyle ile potrzzebujesz :)

Zobaczymy ;). Póki co spróbujemy zaspokoić oczekiwania RM ;).

Re: Wniosek o dotację

PostNapisane: 18 paź 2016, o 11:25
przez SdC
Bardzo chętnie przekażę swój "majątek" tejże szczytnej inicjatywie. :) Niewiele, acz warto.