Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o dotację

Miejsce na składanie wniosków o dotacje oraz zapytania do Jej Królewskiej Mości

Wniosek o dotację

Postprzez kaxiu 14 paź 2016, o 07:49

Wasza Królewska Wysokość!

Wnoszę o przyznanie dotacji w kwocie: 250 000 lt

Proszę o przelanie kwoty dofinansowania na konto bankowe Giełdy Papierów Wartościowych w Srebrnym Rogu.

Uzasadnienie
Obrazek
Teutonofobiczny Rząd zmierza do skutecznego zniszczenia inicjatywy Giełdy, czego JKW niewątpliwie jest świadkiem. Zgodnie z interpretacją Kanclerza, przykładowo również ten wniosek winien zawierać logo Rady Ministrów, podobnie jak każda moja wypowiedź w której padną takie słowa jak Giełda, Papiery Wartościowe, Notowania, Akcje, czy też Konosament.

Z uwagi na powyższe wnosze o przyznanie kwoty 250.000 lt, celem zwrotu połowy dotacji Radzie Minstrów. Niewątpliwie kwota ta zostanie wykorzystana przez Kanclerza w sposób bardziej atrakcyjny.
Wojciech Hergemon
Książę Zielnyboru
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Re: Wniosek o dotację

Postprzez Vladimir 14 paź 2016, o 09:50

Ot, tak to jest układać się z Sarmatami. Mogę z własnej kiesy przekazać 130 000 lt, które sobie u mnie zalegają i nic nie robią. Zainteresowany?
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
rex sepulcrorum,
palatyn Lichtensteinu,
baronet Królestwa Nowej Teutonii,
arcysenator Złotego Grodu i Teutonii,
diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez kaxiu 14 paź 2016, o 10:00

Vladimir Iwanowicz napisał(a):Ot, tak to jest układać się z Sarmatami. Mogę z własnej kiesy przekazać 130 000 lt, które sobie u mnie zalegają i nic nie robią. Zainteresowany?

Zobaczymy co na to JKW - gdyż prowincja również posiada obecnie pewien problem z bezpieczeństwem własnych środków.
Wojciech Hergemon
Książę Zielnyboru
Królestwo Teutonii
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez anglov 18 paź 2016, o 10:40

Drogi Wojciechu,

mimo najbardziej szczerych chęci wspierania giełdy, dotacji przyznać nie mogę. Maksymalna kwota dotacji jest jasno określona przez art. 6 ust. 2 Ustawy Senatu Królestwa Teutonii nr 3/2015 o finansach publicznych Królestwa Teutonii i wynosi ona 50000 lt. Zważając na planowane zmiany w prawie centralnym nie jestem w stanie ubiegać się do Senatu o zwiększenie tej kwoty.

Ponadto – nie jest w interesie Teutonii udzielać dotacji, która miałaby bezpośrednio wesprzeć Radę Ministrów, która jeszcze niedawno miała w planach wprowadzić prawo, które pozwoliłoby odbierać nam niemal 1/3 naszego majątku miesięcznie, bez przepadku własności prywatnej. Teutonia jest chętna wspierać inicjatywy, nie jednak Radę Ministrów.

W związku z powyższym, ze względu na kwotę i cel dotacji, wniosek muszę odrzucić.

Andrzej Fryderyk
Król Teutonii

Całkowicie prywatnie – bardzo chętnie wesprę Cię jakąś kwotą. Mam poważne obawy że zachowani Kanclerza wynika z jakiejś dziwnej zemsty. Nie chciałbym, aby Giełda przez to cierpiała. Sam nie posiadam tyle ile potrzzebujesz :)
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii
Trybunał Koronny
Naczelna Izba Architektury
Dobry Obywatel

Postprzez kaxiu 18 paź 2016, o 11:24

anglov napisał(a):Całkowicie prywatnie – bardzo chętnie wesprę Cię jakąś kwotą. Mam poważne obawy że zachowani Kanclerza wynika z jakiejś dziwnej zemsty. Nie chciałbym, aby Giełda przez to cierpiała. Sam nie posiadam tyle ile potrzzebujesz :)

Zobaczymy ;). Póki co spróbujemy zaspokoić oczekiwania RM ;).
Wojciech Hergemon
Książę Zielnyboru
Królestwo Teutonii
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez KHS 18 paź 2016, o 11:25

Bardzo chętnie przekażę swój "majątek" tejże szczytnej inicjatywie. :) Niewiele, acz warto.
Trener reprezentacji Loardii
Trener SKSV Loardia Auterra
Mat
The Earth without "eh" is just "art"
Królestwo Teutonii

Powrót do Sala Petentów [Úre Inafratenzaale]