Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przysięga królewska.

Miejsce na ogłoszenia Króla Teutonii, a także pytania do Jego Królewskiej Wysokości.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Re: Przysięga królewska.

Postprzez AJ Piastowski 11 gru 2018, o 18:17

Remigiusz L. napisał(a):Czy życzenie spełnienia marzeń Teutonów (a w każdym razie ich części), to chciwość i bandytyzm?

Po prostu nie mogłem oprzeć się wrażeniu szyderstwa we wspomnianych życzeniach.

Poza tym jakby w podobnym tonie wypowiedział się Torkan to zaraz pozbawiono by go obywatelstwa (jeśliby tylko akurat je miał) po raz n'ty za jawne nawoływanie do secesji, buntu i takie tam.

Chciwość i bandytyzm to tylko alegoria do wspomnianego Manifestu Teutońskiego. Nie należy tego brać na serio, tak jak i waszych "szczerych" życzeń.
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Postprzez Kristian Arped 11 gru 2018, o 21:10

Wasza Królewska Mość,

proszę przyjąć moje gratulacje. Wierzę, że — tak samo jak Waszej Królewskiej Mości ojciec — będziecie prowadzić Teutonię ku świetności! :)
Obrazek

K+N+B 2017

Obrazek
Królestwo Baridasu

Postprzez Hetman_Gotfryd 11 gru 2018, o 22:36

Wasza Królewska Mość

Składam przed wami pokłon i zapewniam o swojej lojalności. Mimo że nie skradłaś pani, mego umysłu w trakcie elekcji. Chce byś wiedziała, iż bronić twego majestatu i osoby będę zawsze. Mój miecz, jest na twoje rozkazy; ma tarcza, zawsze będzie cie bronić, przed wrogami zewnętrznymi i wewnętrznymi. Z tej okazji pragnę ci Królowo, zaprosić byś to właśnie w Ruhnhoff spędziła czas po Koronacji- będzie to dla mnie zaszczyt i honor by cie gościć i dbać o twoje wygody. Lud miasta i Rejencji, będzie zaszczycony jeśli przyjmiesz moje zaproszenie.

Vivat Królowa
Vivat Teutonia
Vivat Naród
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Antoni 12 gru 2018, o 01:22

Wasza Królewska Mość!

W imieniu własnym oraz Obywateli i mieszkańców Republiki Bialeńskiej składam najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia sprawnych i udanych rządów!

Republika Bialeńska jest najnowszą częścią Księstwa Sarmacji, dlatego jest nam niezmiernie miło powitać nową władczynię Królestwa Teutonii. Jako Prezydent Republiki Bialeńskiej pokładam ogromne nadzieje na integrację pomiędzy sarmackimi samorządami oraz podejmowanie się wspólnych inicjatyw, które pozwolą zbudować silne i niezależne samorządy. Liczę, że z nową i energiczną władczynią wszystko jest możliwe!

Z najserdeczniejszymi gratulacjami,
Antoni Kacper Burbon-Conti
mgr net. Antoni Kacper Burbon-Conti
Prezydent Republiki Bialeńskiej
Republika Bialeńska
Rada Ministrów
Dobry Obywatel
Kościół Mazdaistyczny
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez kaxiu 12 gru 2018, o 16:14

I oto czas mojej regenckiej posługi dobiegł końca.

Obiecuję Waszej Królewskiej Wysokości niezmiennie stać na straży teutonizmu, tradycji i historii.

Jeśli znajdę czas i wenę służyć będę także w bardziej przyziemnych kwestiach związanych z zarządzaniem Królestwem.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Królestwo Teutonii

Postprzez Alex Joe 16 gru 2018, o 17:13

Niech żyje Królowa!
Alex Joe
Królestwo Teutonii
Rada Ministrów
Dobry Obywatel
Kościół Mazdaistyczny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Albert 18 gru 2018, o 18:21

Nie miałem jeszcze okazji, zatem najwyższy czas serdecznie pogratulować Królowej i życzyć udanego panowania :-)
(–) Albert diuk Felimi-Liderski
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez MatMax 18 gru 2018, o 20:21

Obrazek

Wasza Królewska Mość,

jako ambasador Królestwa Dreamlandu chciałbym złożyć w imieniu swoim oraz Rządu Królestwa gratulacje z okazji wyboru Ekscelencji na Królową Teutonii. Życzę udanego i długiego panowania!

(-) Mat Max von Salvepol
Ambasador KD w KS
Mat Max von Salvepol
Ambasador Królestwa Dreamlandu
Scholandczyk
MatMax

Poprzednia strona

Powrót do Sala Tronowa [Úre Thronenkamere]