Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek ws. TLGK

Miejsce na ogłoszenia Króla Teutonii, a także pytania do Jego Królewskiej Wysokości.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Wniosek ws. TLGK

Postprzez Juarez 24 lut 2018, o 00:59

Úr Kong,

Jako uniżony sługa Waszej Królewskiej Mości i Komendant Teutońskiej Lwiej Gwardii Królewskiej wnioskuję o odwołanie mnie z pełnionego przeze mnie stanowiska Komendanta Lwiej Gwardii. Pragnę wnioskować również o uchylenie Dekretu Króla Teutonii nr 2/2016. Nie ukrywam, że restauracja tejże organizacji, której się podjąłem zakończyła się fiaskiem. Zabrakło inwencji, czasu i ludzi. Pora więc to godnie zakończyć.

Liczę, że mój wniosek zostanie przez Wasz Majestat zaaprobowany.

Z wyrazami estymy,
Obrazek
Książę Monderii, Przywódca Thornmáku, Redaktor Naczelny Gazety Teutońskiej.
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Re: Wniosek ws. TLGK

Postprzez anglov 27 lut 2018, o 00:08

Wielce Czcigodny Komendancie,

ze smutkiem przyjmuję wniosek, jaki został złożony na moje ręce. Rozumiem jednak przesłanki i chęć rezygnacji.

Oba wnioski zostaną przeze mnie rozpatrzone w najbliższym czasie. Jeżeli wśród Teutończyków jest osoba, która chciałaby kontynuować pracę nad Teutońską Lwią Gwardią Królewską, proszę o informację w tym wątku, lub kanałami prywatnymi w przeciągu tygodnia, a w przeciągu dwóch tygodni określenie ramowego planu działania. Gdy nie otrzymam żadnego zgłoszenia, TLGK ulegnie rozwiązaniu.
Andrzej Fryderyk
Król-senior Teutonii
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Dobry Obywatel

Powrót do Sala Tronowa [Úre Thronenkamere]