Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Jak dołączyć do działu Eldoratu oraz Rady?

Dział archiwalny administracji lokalnej Sclavinii

Jak dołączyć do działu Eldoratu oraz Rady?

Postprzez Helwetyk 15 maja 2016, o 12:13

Informacja Konsula
o sposobie dołączania do działu Eldoratu oraz
Rady Konsulatu Sclavinii

Dostęp do działu Miasta Stołecznego Eldoratu jest otwarty dla wszystkich, którzy opłacili przynajmniej jeden podatek gruntowy od gruntu użytkowanego na obszarze Miasta Stołecznego Eldoratu. Jego minimalna wysokość, w przypadku gruntu położonego poza centrum Eldoratu, wynosi dla pierwszego gruntu około 1750 Ⱡ, za okres 30 dni. Do Rady Konsulatu Sclavinii — obradującej w dziale Miasta Stołecznego Eldoratu — może dołączyć każdy aktywny obywatel sarmacki, który opłacił powyższy podatek.

1. O ile jeszcze nie posiadasz gruntu w Eldoracie, złóż wniosek. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy wyborze gruntu lub wypełnieniu wniosku, napisz wiadomość do Konsula za pośrednictwem Poczty Konnej. W przypadku mniejszej liczby dostępnych środków, proponujemy jeden grunt położony poza centrum Eldoratu. Poniższy plan przedstawia stawki bazowe, od których naliczane są ulgi, w szczególności 50% ulga za pierwszy grunt w mieście.

Obrazek
3 0 - D N I O W E   S T A W K I   B A Z O W E   P O D A T K U   G R U N T O W E G O

2. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku (zostaniesz powiadomiony „sercem” o jego rozpoznaniu) zaloguj się do Systemu Ewidencji Gruntów pod adresem http://sclavinia.sarmacja.org/seg/profil.php oraz opłać należny podatek, klikając na przycisk „Opłać podatek” na prawo od nazwy gruntu.

Obrazek
O P Ł A C A N I E   P O D A T K U   G R U N T O W E G O

3. Po opłaceniu podatku (komunikat „Poprawnie opłacono podatek gruntowy na kolejnych 30 dni”) otrzymasz automatycznie dostęp do działu Miasta Stołecznego Eldoratu na Forum Centralnym, gdzie obraduje Rada. Jeżeli zobaczysz komunikat „Wystąpił błąd integracji. Spróbuj się wylogować i zalogować ponownie”… wyloguj się i zaloguj się ponownie. Pozostaje Ci tylko dołączyć do Rady.

Obrazek
D O Ł Ą C Z A N I E   D O   R A D Y

Członkostwo w Radzie Konsulatu Sclavinii przyznaje Ci pełnię praw politycznych w prowincji — nie musisz w systemie informatycznym Księstwa Sarmacji mieszkać na terytorium Sclavinii. Jako członek Rady otrzymasz m.in. prawo wyboru Konsula, decydujący wpływ na ustawodawstwo prowincji oraz szereg uprawnień o charakterze kontrolnym i sprawczym. Zapraszamy!

N I E C H   T R W A   O S T A T E C Z N A   K R U C J A T A !

Obrazek
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
 

Powrót do Archiwum samorządowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość