Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wsparcie Konsulatu Sclavinii: 10 000 Ⱡ dla przybyszów

Dział archiwalny administracji lokalnej Sclavinii

Wsparcie Konsulatu Sclavinii: 10 000 Ⱡ dla przybyszów

Postprzez Helwetyk 14 maja 2016, o 12:41

Wniosek o wsparcie
nowego mieszkańca Konsulatu Sclavinii
kwotą 10 000 Ⱡ

Zgodnie z Dekretem Konsula o finansach publicznych, Konsul przyznaje mieszkańcowi Konsulatu Sclavinii w rozumieniu przepisów prawa państwowego, na jego wniosek, wsparcie finansowe w wysokości 10 000 Ⱡ, o ile zostały łącznie spełnione następujące warunki: mieszkaniec zamieścił na forum Konsulatu Sclavinii co najmniej pięć wypowiedzi w okresie 30 dni poprzedzających chwilę rozpatrzenia wniosku oraz mieszkaniec nie otrzymał w przeszłości wsparcia o podobnym charakterze. W niniejszym wątku można składać wnioski o przyznanie powołanego wsparcia, według następującej formuły:

Wnoszę o przyznanie wsparcia finansowego dla nowych mieszkańców Konsulatu Sclavinii w wysokości 10 000 Ⱡ. Oświadczam, że w przeszłości nie otrzymałem(am) wsparcia dla nowych mieszkańców oraz, że zostałem(am) pouczony(a) o możliwości dokonania z moich rachunków egzekucji przyznanego wsparcia w przypadku opuszczenia Konsulatu Sclavinii lub całkowitego zaprzestania aktywności na forum Konsulatu Sclavinii w okresie trzech miesięcy od dnia wydania decyzji w sprawie przyznania wsparcia.

N I E C H   T R W A   O S T A T E C Z N A   K R U C J A T A !

Obrazek.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Re: Wsparcie Konsulatu Sclavinii: 10 000 Ⱡ dla przybyszów

Postprzez Janusz Assange 19 maja 2016, o 11:27

Wnoszę o przyznanie wsparcia finansowego dla nowych mieszkańców Konsulatu Sclavinii w wysokości 10 000 Ⱡ. Oświadczam, że w przeszłości nie otrzymałem wsparcia dla nowych mieszkańców oraz, że zostałem pouczony o możliwości dokonania z moich rachunków egzekucji przyznanego wsparcia w przypadku opuszczenia Konsulatu Sclavinii lub całkowitego zaprzestania aktywności na forum Konsulatu Sclavinii w okresie trzech miesięcy od dnia wydania decyzji w sprawie przyznania wsparcia.
Obrazek
- <> Janusz Assange <> -

Re: Wsparcie Konsulatu Sclavinii: 10 000 Ⱡ dla przybyszów

Postprzez Helwetyk 19 maja 2016, o 11:43

Decyzja w sprawie wsparcia
nowego mieszkańca Konsulatu Sclavinii
kwotą 10 000 Ⱡ

Na podstawie art. 1 ust. 1 Dekretu Konsula o finansach publicznych przyznaję panu Januszowi Assange (AG366) wsparcie finansowe dla nowego mieszkańca w wysokości 10 000 Ⱡ.

N I E C H   T R W A   O S T A T E C Z N A   K R U C J A T A !

Obrazek.
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Archiwum samorządowe