Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Testament - Jack O'Neill

Testament - Jack O'Neill

Postprzez A0014 13 sie 2009, o 15:16

Grodzisk, dnia 13 sierpnia 2009 r.

Ja Jack O'Neill identyfikujący się w Księstwie Sarmacji ID - A0014 świadomy podejmowanej czynności i bez przymusu oświadczam, że na wypadek mojej v-śmierci dysponentem i spadkobiercą wszystkich moich dóbr czynię JKW Piotra Mikołaja (A0001), z takim zastrzeżeniem iż moją wolą jest by pieniądze zgromadzone na koncie bankowym, w kwocie na dzień spisywania testamentu (200 245.50 libertów) przeznaczyć na promowanie postaw i aktywności obywatelskiej.

Podpisano,
Jack O'Neill
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
A0014
Królestwo Teutonii

Re: Testament - Jack O'Neill

Postprzez A0014 29 paź 2009, o 18:39

Grodzisk, dnia 29 października 2009 r.

Ja Jack O'Neill identyfikujący się w Księstwie Sarmacji ID - A0014 świadomy podejmowanej czynności i bez przymusu oświadczam, że na wypadek mojej v-śmierci dysponentem i spadkobiercą wszystkich moich dóbr znajdujących się na Koncie Bankowym czynię JKW Piotra Mikołaja (A0001), z takim zastrzeżeniem iż moją wolą jest by pieniądze zgromadzone na koncie bankowym, w kwocie na dzień spisywania testamentu (200 245.50 libertów) przeznaczyć na promowanie postaw i aktywności obywatelskiej.

Jakuba hr. Bakonyiego czynie spadkobiercą i dysponentem należnej mi od Księstwa Sarmacji wypłaty z tytułu pełnienia urzędu Dyrektora Instytutu Edukacji Sarmackiej.
A0014
Królestwo Teutonii

Re: Testament - Jack O'Neill

Postprzez A0014 1 lis 2009, o 13:01

Grodzisk, dnia 1 listopada 2009 r.

Ja Jack O'Neill identyfikujący się w Księstwie Sarmacji ID - A0014 świadomy podejmowanej czynności i bez przymusu oświadczam, że na wypadek mojej v-śmierci dysponentem i spadkobiercą moich środków pieniężnych znajdujących się na kontach bankowych oraz wyspy w raz z prawem nadania jej nazwy czynię JKW Piotra Mikołaja (A0001).

Jakuba hr. Bakonyiego czynie spadkobiercą i dysponentem należnej mi od Księstwa Sarmacji wypłaty z tytułu pełnienia urzędu Dyrektora Instytutu Edukacji Sarmackiej.

Dysponentem i Spadkobiercą firmy [X1808] oraz terenów [AUT0021] [ELD0002] [ELD0016] [GRO0251] [GRO0252] [MER0006] [MGN0077] czynie Henryka mar. Leszczyńskiego

Podpisano,
Jack O'Neill
A0014
Królestwo Teutonii

Powrót do Archiwum wyroków