Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wybór ATK – Seweryn Santecki

Miejsce debat nad projektami ustaw i uchwał

Moderator: Prezydium Sejmu

Wybór ATK – Seweryn Santecki

Postprzez anglov 27 mar 2019, o 18:54

Wasza Książęca Mość,
Wysoka Izbo,

na podstawie art. art. 7a ust. 4 Ustawy Sejmu nr 314 - Regulamin Sejmu, w związku ze zgłoszoną kandydaturą, rozpoczynam wysłuchanie kandydata na Asesora Trybunału Koronnego.

Wysłuchanie potrwa 3 dni, tj. do 30.03 do godz. 19:00. Zapraszam, by Seweryn Santecki przedstawił swoją kandydaturę, a Wysoką Izbę do zadawania pytań.
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii
Dwór Jego Książęcej Mości
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel

Re: Wybór ATK – Seweryn Santecki

Postprzez Papieren Bitte 27 mar 2019, o 21:33

Wasza Książęca Wysokość Marszałku,
Wysoka Izbo,

zgłosiłem swoją kandydaturę ze względu na problemy kadrowe Trybunału oraz w celu jednoznacznego ukierunkowania swojej aktywności.

Na chwilę obecną pełnię (czasowo) jedynie urząd Marszałka Senatu Konsulatu Sclavinii, co nie jest czasochłonnym zajęciem i nie przeszkodzi mi w pełnieniu obowiązków asesorskich. Ponadto, ze względu na wcześniej zdobyte doświadczenie, dobrze orientuję się w sarmackim prawie, dlatego nie będę potrzebował żadnego okresu aklimatyzacji ani wprowadzenia. Nie popadłem też z nikim w istotny konflikt, przez co moja bezstronność, jak na warunki mikronacyjne, wydaje mi się należyta.

Ostatnie pół roku działam nieprzerwanie, w związku z czym nie uważam się za osobę incognito, dlatego przypuszczam, że każdy z Posłów wyrobił sobie już o mnie opinię, wobec czego pisanie przydługich elaboratów o moich wadach i zaletach uważam za zbędne.

Kończę zatem swoją krótką prezentację i oddaję się do dyspozycji Wysokiej Izby.
(—) Severin von Verwaltung
Baron Księstwa Sarmacji i Królestwa Hasselandu
Lord Sekretarz Kancelarii Gospodarki i Finansów
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Hasselandu

Re: Wybór ATK – Seweryn Santecki

Postprzez anglov 2 kwi 2019, o 17:54

Wobec uzupełnienia wakatów w Trybunale Koronnym, dalsze procedowanie wyboru uznaję za bezcelowe. Zamykam wysłuchanie kandydata, bez glosowania.
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Dwór Jego Książęcej Mości
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel

Powrót do Sala obrad