Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Co już na zjeździe zrobiliśmy i co przed nami

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Co już na zjeździe zrobiliśmy i co przed nami

Postprzez Leszke 16 lis 2014, o 16:10

Krótkie podsumowanie, tak by każdy się orientował, bez potrzeby grzebania w wątkach:

1. Mamy prawie gotowe drzewo rodowe. Co oznacza prawie? Wszyscy członkowie rodu są na szkicu drzewa umieszczeni wraz z datami v-urodzenia (sarmackiego).
2. Wybraliśmy dewizę rodową która brzmi:
Sarmacki Naród nie zginie
Póki w żyłach choć jednych
Krew Chojnackich płynie

3. Stoimy w miejscu z ujednoliceniem herbów. Powstało kilka koncepcji, ale żadna nie satysfakcjonuje chyba nikogo.

Co dalej:

1. Po ujednoliceniu herbów (o ile do takowego dojdzie) uzupełnimy o nie drzewo rodowe. Jeśli nie ujednolicimy, to przynajmniej odświeżymy herby i wstawimy takie jakie mamy.
2. Dewiza rodowa wyląduje na herbie rodowym.
3. Zbierzemy koncepcje dotyczące herbów i ponownie przedyskutujemy, lub wyrazimy swoje obecne opinie w głosowaniu (niewiążącym oczywiście).

Co dalej-dalej:
1. Jak uporamy się z tym co wyżej, pozostanie nam do zrobienia historia rodu i ewentualne dodatki. Mam już pewien pomysł jak spiąć zjazd w całość, natomiast należy pomyśleć o dalszych wspólnych działaniach po jego zakończeniu.
Leszek diuk de Ruth

Re: Co już na zjeździe zrobiliśmy i co przed nami

Postprzez Winheart 16 lis 2014, o 16:37

Tak mnie teraz z tymi herbami naszło: a może tylko klejnot byśmy se ujednolicili?
(-) Calisto diuczessa Norvegicus-Chojnacka
Sołtys Nadziei
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Leszke 16 lis 2014, o 17:08

Winheart napisał(a):Tak mnie teraz z tymi herbami naszło: a może tylko klejnot byśmy se ujednolicili?

Na przykład?
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Marek 30 lis 2014, o 19:43

ja tam jestem otwarty na propozycje.
(-) gen.bryg.Marek diuk von Thorn-Chojnacki (A7718)
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Powrót do Zjazd Rodu Chojnackich