Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Drzewo rodowe

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Drzewo rodowe

Postprzez OlaChojnacka 10 sie 2014, o 19:45

Ja mam nowe dane ;x trzeba zmienić.

Poza tym, to w mikronacjach jestem jakos od 2004 [ na pewno można powiedzieć, że od stycznia 2005 -> wandystan]
Obrazek
(-) mgr Ola Kaarina Isadora Helyanve van Hälsing-Scraw de Cubalibre-Adamas et Ravendorff-Marcjan-Chojnacka, ex nomen Bumbum, ex nomen Liberi, ex nomen Bourbon, ex nomen Euskadi
Kwestor Republiki Baridas, Łaski Bez Cesarzowa Tuolelenkki i Wszechrhadmoru, Królowa Calradii, Księżna Hamenlinny, Turku, Mikkeli, Oulu, Tampere, Espoo, Wishmaster Inkasji, Kuur Lande, Nowej Chakony oraz Wysp Razuri i Zegisa, Kniaźnina Cyberii, Diuczessa Jajeczka, etc.

Postprzez IUdR 13 sie 2014, o 23:42

Się poprawi.
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez LdR 16 lis 2014, o 15:43

Moi drodzy, z radością oznajmiam, iż dotarliśmy do końca fazy alfa. Poniższe drzewo zawiera wszelkie potrzebne dane Chojnackich, uwzględniono całą rodzinę, zatem można watek zahibernować (zupełnie jakby już nie był w stanie uśpienia... :D) i przejść do konkretów w dyskusji na temat herbów. Niemniej, wszelkie uwagi co do drzewa proszę śmiało pisać :)

[EDIT 16.11.2014, 16:20]: upomniany przez Sergiusza Asketila poprawiłem jeszcze nazwisko Ignasia i dodałem jego wspaniałego małżonka. Poniższy załącznik to już wersja z Markusem.
Załączniki

d_v_alfa_gotowa.png
Leszek diuk de Ruth
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Winheart 19 lis 2014, o 10:40

Pozwolę sobie zauważyć, że brakuje małżonki Tytusa Aurelisza-Chojnackiego czyli naszej gorącej Rihanny Aureliusz-Sedrowskiej 8-)
(-) Calisto diuczessa Norvegicus-Chojnacka
Sołtys Nadziei
Obrazek

Postprzez Tytus 19 lis 2014, o 12:14

Winheart napisał(a):Pozwolę sobie zauważyć, że brakuje małżonki Tytusa Aurelisza-Chojnackiego czyli naszej gorącej Rihanny Aureliusz-Sedrowskiej 8-)

Dziękuję :)
(-) adm. Tytus markiz Aureliusz-Chojnacki
Szef Sztabu KSZ
Ostatni Premier Gellonii i Starosarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez LdR 19 lis 2014, o 13:44

Oczywiście poprawimy :)
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Winheart 19 lis 2014, o 13:46

I proszę, nawet Versus się na coś przydał 8-)
Sołtys Nadziei
Obrazek

Postprzez LdR 29 lis 2014, o 16:19

Poprawiono zgodnie z uwagami.
Załączniki

d_v_alfa_gotowa_2.png
Leszek diuk de Ruth

Postprzez Winheart 29 lis 2014, o 19:33

Naszła mnie taka refleksja: debatujemy o ujednoliceniu herbów, a niektórzy nasi członkowie nawet nie mają "Chojnacki" w nazwisku. Skoro nie zdecydowali się na coś tak drobnego i nie wymagające zbytniego zachodu, to tym bardziej moim zdaniem oleją herb...
Sołtys Nadziei
Obrazek

Postprzez TAR 29 lis 2014, o 19:41

Winheart napisał(a):Naszła mnie taka refleksja: debatujemy o ujednoliceniu herbów, a niektórzy nasi członkowie nawet nie mają "Chojnacki" w nazwisku. Skoro nie zdecydowali się na coś tak drobnego i nie wymagające zbytniego zachodu, to tym bardziej moim zdaniem oleją herb...

Coż, senior rodu jest jeden. Ja jestem seniorem rodu Azoramath i ciężko mi to zmienić, ba nawet byłem seniorem rodu Arped.
Teodozjusz Diuk Azoramath-Arped Obrazek

Kapitan KSZ
Pan i władca Hrabstwa Dahrim
Kościół Diuczej Wiary
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zjazd Rodu Chojnackich