Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zatrudnię

Zatrudnię

Postprzez RCA 30 cze 2017, o 09:13

Obrazek

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA

Poszukuję osoby, która sprawnie włada piórem (klawiaturą), dysponuje wyobraźnią i względnym zmysłem estetycznym. Osoby, która lubi zamki i pałace. Osoby rozmiłowanej w architekturze.

Oferuję pracę polegającą na stworzeniu opisu trzech obiektów — jednego pałacu i dwóch zamków, oraz wzbogaceniu owych opisów kilkoma starannie dobranymi, estetycznymi zdjęciami, stanowiącymi ilustrację stworzonych opisów. Opisy i zdjęcia winny odpowiadać ogólnej charakterystyce położenia wspomnianych obiektów (szczegóły w drodze kontaktu prywatnego).

Opisy owe nie muszą być diablo długie, przykładowy przedstawiam w tym miejscu, zaś zdjęć winno być nie więcej niż 6.

Za każdy opis, uzupełniony zdjęciami, płacę 10 000 libertów. Do zgarnięcia więc jest 30 000 libertów za napisanie kilku słów i wyguglanie kilku zdjęć. Przewiduję premię w wysokości kolejnych 10 000 libertów jeśli wyniki pracy przekroczą moje oczekiwania i sprawią, że moja wysłużona szczekaczka potoczy się pod stół.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt na priv.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Zatrudnię

Postprzez RCA 3 lip 2017, o 12:06

Podbijam ofertę. Serio łatwo można zarobić hajsiwo.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez Ramsey 3 lip 2017, o 20:39

Mógłbym spróbować się podjąć, jednak nie zbyt znam się na architekturze. Myślę jednak, że jeżeli przyswoję trochę słownictwa to może coś ładnego wyjść. Jeśli jest pan zainteresowany moją kandydaturą proszę o bezpośrednią wiadomość do mojej osoby poprzez pocztę.
Ramsey

Postprzez RCA 4 lip 2017, o 09:53

Dziękuję za zainteresowanie wszystkich osób, które zdecydowały się odezwać. Informuję, że wybrałem już osobę, której powierzyłem zlecenie. Raz jeszcze dziękuję.

Pozdrawiam.

Ps. wątek można zamknąc.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Powrót do Oferty Pracy