Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Poszukiwany trener - Reprezentacja Teutonii

Poszukiwany trener - Reprezentacja Teutonii

Postprzez Daniel Saryoni 7 kwi 2016, o 20:14

Federacja Piłkarska Królestwa Teutonii poszukuje nowego Prezesa i aktywnego trenera piłki nożnej, który poprowadzi reprezentację Złotych Lwów do wielu zwycięstw.

Obowiązki:
- Pełnienie funkcji prezesa FPKT
- Reprezentowanie Królestwa Teutonii w MUP (jako delegat)
- Prowadzenie reprezentacji Królestwa Teutonii w rozgrywkach organizowanych przez MUP (np. v-Mundial)

Wymagania:
- Znajomość systemu X11
- Doświadczenie w pracy trenera
- Rzetelność, sumienność, aktywność
- Mile widziane dotychczasowe sukcesy
- Mile widziane doświadczenie w pracy delegata

Przy zgłoszeniu proszę o podanie następujących informacji:
1. Imię i nazwisko
2. Doświadczenie (od kiedy grasz w X11)
3. Dotychczasowe sukcesy (jeśli były)

Oferta ważna do soboty godz. 20! Krótki termin rekrutacji związany jest z trwającym mundialem i koniecznością ustawienia taktyki na niedzielny mecz oraz ratowania tego, co da się jeszcze w tym sezonie uratować.

Chętnych proszę o zgłaszanie się w tym wątku lub pocztą konną.
(—) Daniel hr. von Schwarz-Saryoni

Obrazek
Królestwo Teutonii

Re: Poszukiwany trener - Reprezentacja Teutonii

Postprzez VAT 7 kwi 2016, o 21:43

Na wstępie oświadczam, iż świetnie zdaję sobie sprawę, że pod wieloma względami nie jestem zbyt dobrym kandydatem. Przede wszystkim nie przemawiają za mną ani doświadczenie ani sukcesy.

Futbol to jednak nieprzewidywalna gra, pełna absurdów, pozbawiona logiki i wymykająca się wszelkim ogólnie uznanym regułom rządzącym światem. Wszak, czy - w nieistniejącym realu - Kenny Dalglish miał doświadczenie, gdy przejmował Liverpool? Czy Pep Guardiola miał doświadczenie, gdy zaczynał swoją przygodę na ławce trenerskiej Barcelony? Czy Jurgen Klinsmann był uznanym trenerem prowadząc Niemcy? Nie. Wszyscy wymienieni mieli za to pasję i ja również ją mam. Futbol tętni w moich żyłach, żywię się bramkami, śnię o taktyce, doznaję ekstazy zwyciężając i mdli mnie, gdy przegrywam.

Co najważniejsze jednak, gdy Teutonia wzywa, nie mogę pozostać biernym!

Wasza Wysokość Regencie! Niniejszym zgłaszam swoją kandydaturę na oferowane stanowisko.

Imię i nazwisko: Vanderlei Bouboulina (w X11 - Vanderlei_b)

Doświadczenie: Kosmiczne. Gram od 07.02.2016 r., czyli, ho ho ho, dwa miesiące! ;)

Sukcesy: staram się wygrywać więcej niż przegrywać i podobno nieźle rokuję (wiem, to nie jest sukces, ale kto nie lubi się chwalić).

Oferuję zaangażowanie, świeże i niebanalne podejście, otwarcie na nowinki. Jestem też dosyć sumienny. Poza tym, faktem powszechnie znanym jest, że od małego w moim pokoju wisiał na ścianie plakat trenera Kiechajasa, w którego Jaśnie Oświecone lico wpatrywałem się codziennie przed snem, prosząc o wszelkie potrzebne łaski trenerskie. Wielokrotnie grałem też Teutonią na Playstation.

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że tak wielka drużyna jak Teutonia zasługuje na kogoś bardziej doświadczonego, dlatego proszę moją kandydaturę potraktować jako opcję na czarną godzinę.

Jednocześnie, nie mam wątpliwości, że świetnymi i o wiele lepszymi ode mnie trenerami Teutonii byliby zarówno Prześwietny Albert Liderski jak i Sławetny Daniel von Schwarz-Saryoni, dlatego jeśli któryś z wyżej wymienionych zgłosi swoją kandydaturę, moje zgłoszenie proszę uznać za niebyłe.
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Paczenko 8 kwi 2016, o 07:39

Wymagania, obowiązki... a gdzie benefity! Czy tak po prostu za ojczyznę? ;)
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Cudzoziemiec 1 8 kwi 2016, o 07:40

Ja swoją funkcję pełnię dla Sarmacji ;)

Natomiast Rząd obiecywał, że pochyli się nad benefitami, ale... cisza :D
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez SdC 8 kwi 2016, o 13:10

Zgłaszam się. :)

Wiem, że jest to odpowiedzialna funkcja, ale w związku z zamieszkaniem w Teutonii postanowiłem zgłosić swoją kandydaturę. Jest nie lada wyzwaniem reprezentowanie Teutonii w MUP oraz prowadzenie naszej reprezentacji.
Myślę, że spełniam wszystkie (lub prawie wszystkie wymagania), a zatem:

Imię i nazwisko: Nikodem Thiefs (w grze Janek_janiak)
Doświadczenie: Gram od 28. listopada 2012 roku
Dotychczasowe sukcesy: Nie udało mi się zdobyć najważniejszych trofeów w grze (Puchar, Ekstraklasa), poprzez solidne prowadzenie moja drużyna (SKSV Auterra) w pierwszym roku wygrała Niższą Klasę, następnie zdobyła 6. i 4. miejsce w Średniej Klasie. Obecny sezon co prawda spisany jest na planowane "straty", ale mam nadzieję, że zaowocuje to wzmocnieniem drużyny.

Serdecznie pozdrawiam, bez względu na wynik rekrutacji.
Nikodem Thiefs.
Trener reprezentacji Loardii
Trener SKSV Loardia Auterra

W Sarmacji nikt :)
SdC
Królestwo Teutonii

Postprzez Daniel Saryoni 8 kwi 2016, o 13:26

W związku ze sporym zainteresowniem i zadowalającą liczbą kandydatów postanowiłem skrócić rekrutację do 9.04 godz. 14. Zgłoszenia po terminie nie będą uwzględniane.

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez VAT 9 kwi 2016, o 05:39

Daniel Saryoni napisał(a):W związku ze sporym zainteresowniem i zadowalającą liczbą kandydatów postanowiłem skrócić rekrutację do 9.04 godz. 14. Zgłoszenia po terminie nie będą uwzględniane.

Wasza Wysokość Regencie! W związku ze zgłoszeniem się dwóch świetnych i bardziej doświadczonych ode mnie kandydatów - Daniel Ragnar Cesare Ezio da Firenza oraz Nikodema Thief'a - z lekkim sercem i spokojny o przyszłość reprezentacji Teutonii, wycofuję swoją kandydaturę.
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Daniel Saryoni 9 kwi 2016, o 09:30

Ze smutkiem przyjmuję do wiadomości :(

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Daniel Saryoni 9 kwi 2016, o 11:26

Skoro mamy już ukształtowaną listę kandydatów zamykam nabór. Kto chciał, już się zgłosił. Wybór zostanie dokonany przez komisję w składzie JKW Andrzej Fryderyk, Albert hr. Felimi-Liderski, Daniel bnt Saryoni.

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Daniel Saryoni 10 kwi 2016, o 08:49

Nowym prezesem FPKT i trenerem reprezentacji Teutonii został wybrany Pan Nikodem Thiefs (AF099).

Serdecznie Gratuluję i życzę wielu sukcesów!

Obrazek
Królestwo Teutonii

Następna strona

Powrót do Oferty Pracy