Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[STAROSARMACJA] Agent celny poszukiwany

Re: [STAROSARMACJA] Agent celny poszukiwany

Postprzez Remigiusz L. 30 kwi 2019, o 18:20

AFvTD napisał(a):No JW Namiestniku. Jak tak można

Zgłosiło się tyle osób ze Starosarmacji, a markiz mi tu na celników Hasselandczyków wybiera. A później się narzeka na bezrobocie, a przecież miejsca pracy są :D

Zgłosił się cały jeden obywatel STS. Poza tym przyjęci zostali wszyscy, a compañero Vilarte został wyznaczony na szefa. Mogę zdradzić, że zadecydowało doświadczenie kandydata w zawodzie 8-)
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez AFvTD 30 kwi 2019, o 21:47

Jak jeden, jak dwóch i do tego jeszcze podobno miał JW dwa zgłoszenia prywatne :D No jak tutaj można mówić o przypadku, jak trzeba mówić o celowym działaniu, mającym na celu kradzież obywateli z Hasselandu do Starosarmacji przekonując ich drobnymi robótkami, powierzchownie lekkimi i dobrze płatnymi, ale ostatecznie wyzyskując ich do ostatniej kropli potu za marne grosze! Tak się nie robi markizie, tak się nie robi... I to takim wspaniałym ludziom!
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Postprzez Remigiusz L. 1 maja 2019, o 14:57

Jak jeden, jak dwóch i do tego jeszcze podobno miał JW dwa zgłoszenia prywatne :D

Jedynym zgłoszonym obywatelem STS był Peter West.

No jak tutaj można mówić o przypadku, jak trzeba mówić o celowym działaniu, mającym na celu kradzież obywateli z Hasselandu do Starosarmacji przekonując ich drobnymi robótkami, powierzchownie lekkimi i dobrze płatnymi, ale ostatecznie wyzyskując ich do ostatniej kropli potu za marne grosze!

Biorąc pod uwagę, że rzeczona osoba pierwotnie zamieszkiwała STS, a dopiero później została ściągnięta do KH, nie rzucałbym tak pochopnie oskarżeniami o kradzież.
Namiestnik Starosarmacji
Obrazek
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez AFvTD 1 maja 2019, o 19:58

Jedynym zgłoszonym obywatelem STS był Peter West.

Proszę nie udawać. Emmanuel Redrick, zgodnie ze wszelkimi poszlakami mieszka w Soli. Jak mi wiadomo, Sola leży na Tropicanie, która administracyjnie jest częścią STS.

Biorąc pod uwagę, że rzeczona osoba pierwotnie zamieszkiwała STS, a dopiero później została ściągnięta do KH, nie rzucałbym tak pochopnie oskarżeniami o kradzież.

Tutaj akurat zaważyła organizacja. Nie moja wina, że ówczesne władze STS nie potrafiły odpowiednio zareagować na nieobecność JKM :D Poza tym powołany nie mieszkał w Starosarmacji zbyt długo, więc o wiązaniu przyszłości z tym samorządem być mowy nie mogło ;)
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Postprzez Remigiusz L. 1 maja 2019, o 20:13

Proszę nie udawać. Emmanuel Redrick, zgodnie ze wszelkimi poszlakami mieszka w Soli. Jak mi wiadomo, Sola leży na Tropicanie, która administracyjnie jest częścią STS.

Jak mi wiadomo, istnieje różnica między obywatelem, a mieszkańcem.

Poza tym powołany nie mieszkał w Starosarmacji zbyt długo, więc o wiązaniu przyszłości z tym samorządem być mowy nie mogło ;)

Co ma wiązanie przyszłości do czasu zamieszkiwania? W Hasselandzie też nie mieszka długo.
Namiestnik Starosarmacji
Obrazek
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez AFvTD 1 maja 2019, o 21:49

Jak mi wiadomo, istnieje różnica między obywatelem, a mieszkańcem.

Co nie zmienia faktu, że początkowo zwróciłem uwagę, że zgłosiło się tyle osób ze Starosarmacji, a nie obywateli :D
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Poprzednia strona

Powrót do Oferty Pracy