Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[Dyplomacja] Poszukiwani ambasadorzy

[Dyplomacja] Poszukiwani ambasadorzy

Postprzez RCA 20 sie 2018, o 15:16

Szanowni Państwo!

Służba Dyplomatyczna Jego Książęcej Mości poszukuje osób, które zainteresowane są rozpoczęciem kariery, lub rozwojem kariery, w służbie Państwu na odcinku realizacji polityki zagranicznej Księstwa Sarmacji, w tym reprezentowania Księstwa Sarmacji przed władzami Państw Przyjmujących, jako ambasador.

Do obowiązków ambasadora należeć będzie reprezentowanie Księcia i Sarmacji przed władzami i społeczeństwami kraju przyjmującego, informowanie o wydarzeniach mających miejsce w naszym kraju, a w Sarmacji o wydarzeniach mających miejsce w kraju przyjmującym, bliska współpraca z Księciem w zakresie realizacji żywotnych interesów Księstwa Sarmacji. Poszukuję na to stanowisko osoby gotowej do prowadzenia aktywnej misji zagranicznej.

Do obsadzenia są następujące placówki:
  1. ambasada w Republice Suderlandu oraz w ambasada w Królestwie Dreamlandu (jako jedna placówka)
  2. ambasada w Rzeczpospolitej Obojga Narodów oraz przyszła ambasada w Pustkowiach Winków (jako jedna placówka)
  3. ambasada w Unii Trzech Narodów
Możliwe są także inne przydziały.

Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem Księcia o wynagrodzeniach funkcjonariuszy publicznych — od 5000 do 10000 lt. Dodatkowo możliwe będzie uzyskanie znaczących premii za wyróżniającą się postawę.

Wymogi są podstawowe: umiejętność pisania i nierobienia błędów w oficjalnej korespondencji, znajomość przepisów traktatów zawartych z państwem przyjmującym, znajomość (lub gotowość do nauki) podstaw protokołu dyplomatycznego, chęć działania. Znajomość mikronacji, do której Kandydat chce się udać na misję, będzie dodatkowym atutem.

Zgłoszenia proszę kierować w drodze korespondencji Pocztą Konną. Mile widziane będzie przesłanie w zgłoszeniu kilku słów na temat wizji sprawowanej misji. Proszę wskazać w wiadomości które kraje leżą w sferze zainteresowania kandydata - także inne, nie wymienione powyżej.
Robert Fryderyk
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Re: [Dyplomacja] Poszukiwani ambasadorzy

Postprzez RCA 23 sie 2018, o 11:40

Praca nieskomplikowana... nikt? nic?
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Jarosław Wawrzyniak 10 wrz 2018, o 09:05

Trochę mnie to nie dziwi, ale...
Jarosław Wawrzyniak
Królestwo Hasselandu

Postprzez RCA 10 wrz 2018, o 09:07

Jarosław Wawrzyniak napisał(a):Trochę mnie to nie dziwi, ale...

Mnie również. Może Wy Panie Jarosławie jesteście zainteresowani?
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez Jarosław Wawrzyniak 10 wrz 2018, o 11:19

Wasza Królewska Mość
Już kiedyś składałem podanie i ani mnie powołano ani nie otrzymałem odp zwrotnej co, jak i dlaczego. Stąd moja wypowiedź i odpowiedź na pytanie WKM. Szanuję decyzję jednak nie zamierzam po raz drugi składać wniosku.
Myślę że warto poprostu odpowiadać, bo takie podejście tj. brak odp raczej nie nadaje motywacji a wręcz odwrotnie.
Jarosław Wawrzyniak
Królestwo Hasselandu

Postprzez RCA 10 wrz 2018, o 11:28

Przyjmuję zasłużoną krytykę. Nie wykluczam, że temat mi gdzieś umknął. Zazwyczaj odpowiadam i raczej nie zdarza się, że kogoś w odpowiedzi pominę. Proszę mi to zatem wybaczyć.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez Peter West 15 wrz 2018, o 13:03

WKM,
U mnie było podobnie. Skladalem juz nie raz podanie i albo nie było odpowiedzi albo jakoś cała sprawa się urywala.
Nie obwiniam o nic ale lekki niesmak pozostaje.
Proszę nie brać tego do siebie. Wiem że WKM ma mnóstwo spraw na głowie
(-) Peter West
Burmistrz Miasta Harz

Obrazek
Instytut Edukacji Sarmackiej
Rada Ministrów
Korona Księstwa Sarmacji
Rada Nauki

Postprzez RCA 15 wrz 2018, o 13:07

Akurat tu sytuacja wynikała ze zmian jakie zachodziły. Teraz już się unormowało. Zatem ponawiam zaproszenie. I obiecuję nie odpuszczać.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Powrót do Oferty Pracy