Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Rzecznik prasowy - zatrudnienie na Dworze JKM

Rzecznik prasowy - zatrudnienie na Dworze JKM

Postprzez RCA 16 kwi 2018, o 16:13

Szanowni Państwo!

Dwór Jego Książęcej Mości poszukuje osób, które zainteresowane są pracą w charakterze rzecznika prasowego Jego Książęcej Mości.

Do obowiązków rzecznika należeć będzie stałe i cykliczne informowanie o wydarzeniach z udziałem JKM, postępie prac będących w kompetencji Dworu i JKM, a także przygotowywanie kroniki panowania (kontynuacja działań Sekretarza Koronnego). Poszukuję na to stanowisko osoby gotowej do prowadzenia aktywnej polityki informacyjnej.

Wynagrodzenie zgodnie z Rozporządzeniem Księcia o wynagrodzeniach funkcjonariuszy publicznych. Dodatkowo możliwe będzie uzyskanie znaczących premii za wyróżniającą się postawę. Praca wykonywana będzie poprzez narzędzia - moduł prasowy DSG, moduł depesz GAP, wątki na FC.

Wymogi są podstawowe: umiejętność pisania i nierobienia błędów, znajomość języka polskiego, chęć działania. Kreatywność i własne pomysły mile widziane.

Zgłoszenia proszę kierować w tym wątku. Mile widziane będzie przesłanie w zgłoszeniu kilku słów na temat wizji sprawowanej roli.

Wątek będzie moderowany i wszelkie wypowiedzi niebędące zgłoszeniem, będą usuwane.

Robert Fryderyk
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Powrót do Oferty Pracy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość