Strona 1 z 1

Wniosek o wyjaśnienie i ew. podjęcie czynności

PostNapisane: 19 maja 2019, o 09:51
przez kaxiu
Zwracam się uprzejmie o ustalenie, czy przykładowo ta wypowiedź viewtopic.php?f=555&p=309562#p309562 została opublikowana, w krótkim okresie wolności, czy też ktoś mający uprawnienia moderatora takież pierdoły akceptuje w wątkach niezwiązanych. Jeżeli to drugie - zwracam się uprzejmie o wszczęcie postępowania o popełnienie czynu z art. 40 ust. 1 pkt 9 k.s. Po coś chyba te areszty i więzienia są.

Re: Wniosek o wyjaśnienie i ew. podjęcie czynności

PostNapisane: 20 maja 2019, o 23:20
przez VAT
kaxiu napisał(a):Zwracam się uprzejmie o ustalenie, czy przykładowo ta wypowiedź viewtopic.php?f=555&p=309562#p309562 została opublikowana, w krótkim okresie wolności, czy też ktoś mający uprawnienia moderatora takież pierdoły akceptuje w wątkach niezwiązanych. Jeżeli to drugie - zwracam się uprzejmie o wszczęcie postępowania o popełnienie czynu z art. 40 ust. 1 pkt 9 k.s. Po coś chyba te areszty i więzienia są.


Wielce Szanowna Prefekturo,

oświadczam, że to ja, działając jako członek składu orzekającego w w/w sprawie, zaakceptowałem przytoczoną przez Arcyksięcia wypowiedź Jarosława Wawrzyniaka. Ze względu na sprawowaną przeze mnie funkcję nie będę jednak publicznie zdradzał powodów, dla których się na to zdecydowałem, przy czym, jeśli Prefektura uzna to za stosowne mogę (ale nie ukrywam, bardzo, bardzo niechętnie!) przybliżyć moją motywację za pomocą dowolnego niepublicznego kanału komunikacji.

Pozostaję do dyspozycji.

Re: Wniosek o wyjaśnienie i ew. podjęcie czynności

PostNapisane: 21 maja 2019, o 18:47
przez Arsacjusz
Uprzejmie informuję o wydaniu postanowienia o odmowie wszczęcia postępowania przygotowawczego. Prefektura nie dopatrzyła się znamion czynu zabronionego w tej sprawie.

(—) Arsacjusz Arped
Prefekt Generalny