Strona 1 z 1

Zawiadomienie o możliwości przekroczenia upr. przez funkcjon

PostNapisane: 7 maja 2019, o 12:16
przez Julian FER
JO Prefekcie Generalny!

W nawiązaniu do zasad składania wniosków niniejszym składam Zawiadomienie o możliwości przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy centrali polegające na wykorzystaniu stanowiska Kanclerza Księstwa Sarmacji do załatwiania swoich spraw prywatnych.

Jego Królewska Mość Konrad Jakub działając jako Kanclerz wydał Postanowienie Kanclerza w sprawie przyznania punktów za aktywność poza miejscami publicznymi, w którym nagrodził Vladimira ik Lihtenštán (AD867), za: Felieton w Kuryerze Impertynenckim — wydanie 11tj. za działanie na jego rzecz prywatnie.

W mojej ocenie jako Kanclerz wykorzystał swoje stanowisko państwowe i nagrodził osobę, która działała dla niego prywatnie gdyż "Kuryer Impertynencki" jako aperiodyk hucpiarzy wszelakich nie należy do instytucji państwowych, a JKM z jego wydania czerpie prywatne korzyści.


Z wyrazami szacunku,

(-) Julian Fer at Atera

Re: Zawiadomienie o możliwości przekroczenia upr. przez funk

PostNapisane: 7 maja 2019, o 12:36
przez KJAF
No to ciekawych rzeczy się dowiadujemy, że punkty aktywności są jedynie za pracę bezpośrednio na rzecz instytucji państwowych xD

Ciekawi mnie w takim razie, czemu system zlicza aktywność z Discorda albo czemu mam 3 punkty za publikację prywatnego artykułu w Kuryerze. Przecież to nie jest instytucja państwowa i publikowałem tam dla własnych korzyści.

Re: Zawiadomienie o możliwości przekroczenia upr. przez funk

PostNapisane: 8 maja 2019, o 16:47
przez Remigiusz L.
Szanowny Wnioskodawco,

Prefektura, po przeanalizowaniu zawiadomienia, postanowiła o jego oddaleniu. W opinii Prefektury nie zachodzą przesłanki dopuszczające do uznania wymienionego czynu za przekroczenie uprawnień przez JKM Konrada Jakuba. Działalność prywatna także jest formą aktywności.

Z wyrazami szacunku,
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Prefekt