Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zawiadomienie o możliwości przekroczenia upr. przez funkcjon

Zawiadomienie o możliwości przekroczenia upr. przez funkcjon

Postprzez Julian FER 7 maja 2019, o 12:16

JO Prefekcie Generalny!

W nawiązaniu do zasad składania wniosków niniejszym składam Zawiadomienie o możliwości przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy centrali polegające na wykorzystaniu stanowiska Kanclerza Księstwa Sarmacji do załatwiania swoich spraw prywatnych.

Jego Królewska Mość Konrad Jakub działając jako Kanclerz wydał Postanowienie Kanclerza w sprawie przyznania punktów za aktywność poza miejscami publicznymi, w którym nagrodził Vladimira ik Lihtenštán (AD867), za: Felieton w Kuryerze Impertynenckim — wydanie 11tj. za działanie na jego rzecz prywatnie.

W mojej ocenie jako Kanclerz wykorzystał swoje stanowisko państwowe i nagrodził osobę, która działała dla niego prywatnie gdyż "Kuryer Impertynencki" jako aperiodyk hucpiarzy wszelakich nie należy do instytucji państwowych, a JKM z jego wydania czerpie prywatne korzyści.

Z wyrazami szacunku,

(-) Julian Fer at Atera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Re: Zawiadomienie o możliwości przekroczenia upr. przez funk

Postprzez KJAF 7 maja 2019, o 12:36

No to ciekawych rzeczy się dowiadujemy, że punkty aktywności są jedynie za pracę bezpośrednio na rzecz instytucji państwowych xD

Ciekawi mnie w takim razie, czemu system zlicza aktywność z Discorda albo czemu mam 3 punkty za publikację prywatnego artykułu w Kuryerze. Przecież to nie jest instytucja państwowa i publikowałem tam dla własnych korzyści.
Rada Ministrów
Instytut Edukacji Sarmackiej
Naczelna Izba Architektury

Re: Zawiadomienie o możliwości przekroczenia upr. przez funk

Postprzez Remigiusz L. 8 maja 2019, o 16:47

Szanowny Wnioskodawco,

Prefektura, po przeanalizowaniu zawiadomienia, postanowiła o jego oddaleniu. W opinii Prefektury nie zachodzą przesłanki dopuszczające do uznania wymienionego czynu za przekroczenie uprawnień przez JKM Konrada Jakuba. Działalność prywatna także jest formą aktywności.

Z wyrazami szacunku,
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Prefekt
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Rada Ministrów
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja

Powrót do Archiwum