Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Pytanie

Pytanie

Postprzez ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ 10 cze 2017, o 12:11

Towarzyszu Prefekcie,

dlaczego ponad dwa tygodnie po ogłoszonej amnestii tow. Emil Potocki wciąż oficjalnie znajduje się w Więzieniu Książęcym?
Ceterum censeo Teutoniam liberandam esse.

Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Dziekan wydziału skytyistyki Almersko-Złotogrodzkiego Uniwersytetu Lingwistycznego
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Re: Pytanie

Postprzez ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ 18 cze 2017, o 20:53

Towarzyszu Prefekcie,

mija tydzień, a ja nadal nie otrzymałem odpowiedzi. Cieszę się, że po mojej interwencji tow. Emil Potocki został wreszcie zwolniony, ale jednak wypadałoby napisać kilka słów komentarza. Ze zwykłej przyzwoitości.
Ceterum censeo Teutoniam liberandam esse.

Torkan Ingawaar (ᑐᕐᑳᓐ ᐃᖓᕚᕐ)
Dziekan wydziału skytyistyki Almersko-Złotogrodzkiego Uniwersytetu Lingwistycznego
Królestwo Teutonii

Re: Pytanie

Postprzez Albert 19 cze 2017, o 20:00

Szanowny Panie,

Na wstępie chciałem najszczerzej podziękować za prawdziwie obywatelską czujność. Wolność, a co za tym idzie w warunkach wirtualnych, możność działania jest w ogólnej, a także mojej opinii kluczowym prawem przysługującym każdemu mieszkańcowi Pollinu. Zaistniała sytuacja jest wynikiem zwykłego, a za razem haniebnego przeoczenia. Zgadza się — przeoczenia — gdyż pod żadnym pozorem Prefektura Generalna nie wstrzymywała wypuszczenia na wolność Emila Potockiego umyślnie. Jedyne co w tej sytuacji „podnosi na duchu” to fakt, iż p. Potocki nie podjął w Księstwie żadnej aktywności od czasu uwolnienia — ale nie jest to żadne usprawiedliwienie. Pozostaje mi w imieniu Prefektury Generalnej jedynie przeprosić Emila Potockiego. W ciągu nadchodzących dni przemyślę również moją przyszłość na stanowisku.

(—) Albert markiz Felimi-Liderski,
Prefekt Generalny.
(–) Albert diuk Felimi-Liderski

Powrót do Archiwum