Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Stanowisko w sprawie umorzenia

Stanowisko w sprawie umorzenia

Postprzez Roland 9 mar 2017, o 18:32

PT Prefekcie Generalny,

w mojej ocenie doszło do popełnienia przestępstwa. Kodeks Sprawiedliwości (a przede wszystkim norma moralna) wymusza zgłoszenie takiego podejrzenia organom ścigania. Swój obywatelski obowiązek wypełniłem, sumienie mam czyste. Podejrzanego proszę by sobie darował hucpienie. Zgłoszenie nie było bowiem atakiem personalnym. Sam swego czasu miałem podobną sytuację. Wówczas rozchodziło się o moją ex-małżonkę i wniosek formalny (więc sytuacja linearnie zwierciadlana - to samo zagadnienie).

Wówczas zapadł wyrok i przysłowiowe "zawiasy". Tu Prefektura umarza sprawę. Prawo Prefektury. Co prawda mógłbym nawiązywać do ciągłości stanowiska interpretacyjnego organu, powoływać się na wyrok (wówczas jeszcze Sądu Najwyższego) i bawić się w profesora Miodka, pisząc elaborat o formach i sposobach cytowania cudzej treści, ale mi to dynda.

Jak już pisałem, w swoim wirtualnym łóżku mogę spać spokojnie i tylko tyle mi potrzeba. Mam co prawda ciągoty khandyjskie do walczenia o pryncypia, ale też i coraz mniej mi się chce.

#LoveJihad

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary
Dwór Jego Książęcej Mości
Konsulat Sclavinii

Powrót do Archiwum