Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o popełnienie przestępstwa?

Wniosek o popełnienie przestępstwa?

Postprzez Krzysztof Hans 24 wrz 2015, o 17:41

Niniejszym składam wniosek o możliwości popełnienia przestępstwa przez Bobby'ego Felimi-Liderskiego. Chodzi konkretnie o ten artykuł: http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/8022/13
Jest to ewidentne łamanie Art. 43 p. 6 Kodeksu Sprawiedliwości. W tym prypadku przywłaszczoną formą jest logo oraz format "Nowego Dnia" który to wydawany jest przeze mnie.
Wnioskuje zatem o proces sądowy w tej sprawie zwłaszcza że dodatkowo jest podejrzenie przekroczenia punktu 4, 5 i 9 tego samego artykułu Kodeksu Sprawiedliwości oraz Art. 47 o szkodzie w którym w tym przypadku jest nadszarpnięte dobre imię zarówno moje jak i wydawanej przeze mnie gazety. Istnieje również podejrzenie obrażania mnie na tle narodowościowym i to na bardzo dużą skale.
Bardzo zatem proszę o przeanalizowanie stanu faktycznego (na podstawie artykułu), wyodrębnienie z nich odpowiednich wykroczeń oraz postawienie pana Bobby'ego przed Trybunał Koronny.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Eldoratu w Sclavinii (K. Sarmacji) i Rottery w Dalmencji (R. Trizondalu)
- Poseł na Sejm Wielki Księstwa Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Wniosek o popełnienie przestępstwa?

Postprzez Sierg 24 wrz 2015, o 17:48

Czcigodny Baronie,

Czyny z art. 43 Kodeksu Sprawiedliwości są ścigane z oskarżenia prywatnego.

Obrazek

(—) Siergiusz wicehrabia Asketil
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Powrót do Archiwum