Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Reprezentacja Baridasu — raport - wydzielone

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Reprezentacja Baridasu — raport - wydzielone

Postprzez Laurencjusz 6 kwi 2019, o 10:27

Wasza Królewska Mość,

rozumiem, że ta ignorancja tak ważnej sprawy jaką była (może już nie jest) komnata zasłużonych to jest negatywne rozpatrzenie mojej i Markiza sprawy!
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Ostatni Wicekról Baridasu.
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Re: Reprezentacja Baridasu — raport

Postprzez KJAF 6 kwi 2019, o 11:14

I po co te bicie piany? Wniosku żadnego nie było, tylko wspomnienie w zwykłym wątku na forum, które mogło zostać niezauważone lub zgubione. W toku dziesiątek spraw do załatwienia, zastój z jednym chyba nie jest niesamowitym potknięciem, a już na pewno nie takim, które kwalifikowałoby się na ten agresywny ton wypowiedzi.

Przypomnę ponadto, że przecież jesteście Wicekrólem i mogliście to załatwić samodzielnie. Rozumiem, że urząd ten był potrzebny nie po to, żeby cokolwiek robić, tylko żeby mieć?
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Instytut Edukacji Sarmackiej
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Laurencjusz 6 kwi 2019, o 13:25

Wasza Królewska Mość!

Po pierwsze to nie bicie piany, po drugie to w sprawach komnaty zawsze ważne było uzasadnienie, a ja nie wierzę, że WKM aż dwie wypowiedzi umknły, tym bardziej, że wątek jakoś mocno się nie zapełnił. Niedługo usłyszę, że WKM nie zauważył, że mu się zmienił Selekcjoner.

Po trzecie to sobie mianowaliście figuranta bez uprawnień. Niby co mogę robić jako Wicekról, a czego nie mógł bym zrobić jako zwykły obywatel? WKM dobrze wie, że sam zakładałem komnatę na forum, ale wątek jest zamknięty, a ja już nie raz wspominałem, że nie mam uprawnień. Po co WKM mnie powolał to do dziś jest chyba zagadką.

Znudzony jestem tym wiecznym przelewaniem wody z pustego w próżne oraz traktowania mnie jako petenta, którego.... (tu nich WKM wstawi co mu pasuje).
Obrazek

Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez KJAF 7 kwi 2019, o 11:14

No tak, bo insynuowanie że robię jakiś spisek i nie chcę kogoś wpisać do komnaty z powodu ignorancji, bo (sam nie wiem dokładnie co), to wcale nie bicie piany.

A jeżeli nie macie uprawnień na forum, to trzeba było pisać skoro już tyle czasu minęło od powołania. Na tyle, żeby się odezwać w wątku że aprobujecie wniosek i prosicie czekań na techniczną realizację, albo żeby mi przypomnieć gdzieś na priv, to chyba mogliście zrobić bez uprawnień na forum.

Ja jestem znowu znudzony z tymi podjazdami po mnie od samego początku bez uzasadnień i bez przyczyny. A kiedy jest możliwość wreszcie coś zrobić po swojemu i wbrew królowi co to kładzie kłody pod nogi i wskazuje palcem — to się okazuje, że się nie robi nic i nie ma żadnych propozycji. Balonik pękł.

Postprzez Andro 7 kwi 2019, o 11:20

Wasza Królewska Mość, Jaśnie Oświecony Diuku, mógłbym zasugerować wam odstąpienie od wysnuwania takich wniosków w temacie związanym z reprezentacją piłki nożnej Królestwa Baridasu? Naturalnie rozmowa dotyczy bezpośrednio sugestii przedstawionej w tym temacie, ale wyższe decybele na które wchodzi już ją od wątku dystansują; a przynajmniej dystansować powinny.
/—/ Szymon Grański

Zmęczony dekadencją liberalizmu?
Dołącz do Purpurowej Krucjaty.
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Baridasu

Re: Reprezentacja Baridasu — raport - wydzielone

Postprzez KJAF 7 kwi 2019, o 11:24

Dlatego też w tym samym czasie wydzielałem wątek

Postprzez Laurencjusz 7 kwi 2019, o 11:47

Wasza Królewska Mość,

wydzielanie wątku to dobra decyzja, ale co dalej? Według mnie dalej to WKM będzie uważał, że piłka po mojej stronie i czekał. Jak się coś zacznie to trzeba skończyć zamiast udawać, że jest ok.
Obrazek

Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez KJAF 7 kwi 2019, o 11:55

Nie będę tak uważał i wbrew pozorom, w tej sprawie działam.

Po pierwsze, wątek jest zarchiwizowany i jest dość nieuporządkowany. Po drugie, lista dubluje się ze stroną Baridasu, która znowu odsyła do kolejnej strony Almery. Strona ta jest wyraźnie posypana (brak polskich znaków), nie jest praktycznie używana i do tego ma odmienny charakter prowadzenia rejestru od tego w wątku na FC.

Stąd narodziło się pytanie, czy odblokować i uporządkować rejestr na forum, napisać jakiś nowy i zrobić kwerendę ważności starych wpisów, czy może odświeżyć stronę Baridasu, a jeżeli tak — to czy stronę Almery również. Nie da się po prostu wpisać kogoś na ten moment do Komnaty, bo są trzy różne miejsca, które wzajemnie się wykluczają jeżeli chodzi o wpisy. Dlatego trwa dyskusja, co z tym fantem zrobić. Jeżeli już reaktywujemy Komnatę, to z całą pewnością Timana do niej dodamy, a przy okazji zastanowimy się, czy warto żeby RCA nadal na niej figurował. Jeżeli chcemy odświeżać rejestr na stronie, to przydałaby się pomoc kogoś, kto się na tym zna — stąd czekam na stanowisko Kristiana na priv.

Wniosek jest realizowany, wbrew temu co się mi w tym wątku zarzuca. I niedługo zrealizowany będzie.

Postprzez Laurencjusz 7 kwi 2019, o 15:55

Wasza Królewska Mość,

proszę tylko o trochę konsekwencji w podejmowaniu czynności prawnych.

Po pierwsze to przed chwilą WKM sugerował, że mógł nie zauważyć wniosku, a teraz twierdzi, że cały czas działa w tej sprawie. Jeśli rzeczywiście by tak było to wystarczyło by napisać coś w stylu, że sprawa z jakiegoś powodu oczekuje na realizację, a tak minął miesiąc bez echa i nagle zdziwienie. Po co?

Po drugie to ni z gruszki, ni z pietruszki awansował mnie WKM na wicekróla i udowadniał, że nawet baridajskie obywatelstwo nie jest mi potrzebne do pełnienia tego urzędu, więc po co? Dobrze WKM wie jakie uprawnienia powinien mieć wicekról i skoro zostaem powołany to z urzędu powinienem je mieć, a to że ich nie mam to jakaś farsa i według mnie specjalne działanie.

W co WKM gra i komu to służy?
Obrazek

Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez KJAF 7 kwi 2019, o 19:17

Czyli znowu wracamy do punktu wyjścia i oskarżamy mnie o wszystko co się nawinie na klawiaturę, zamiast coś zrobić. Też z chęcią bym zapytał po co, i komu to służy, ale sobie odpuszczę, bo wiem, że jest to jedynie zasłona dymna przed przyznaniem się, że się nie ma żadnego planu i pomysłu na Baridas, wbrew temu co się publicznie twierdzi, że jest inaczej tylko zły król podkłada nogę.

Półtorej miesiąca wicekrólowania zweryfikowało.

Następna strona

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej