Strona 1 z 1

Powroty, czyli pierwsze koty za płoty....

PostNapisane: 6 sty 2019, o 14:17
przez Hohenzollern
Wasza Królewska Mość!
Obywatele, Baridajczycy!Fare Aryon, witajcie, miło po raz kolejny powrócić do świata wirtualnego. Na jak długo, na jakim poziomie zaangażowania, aktywności w jakich dziedzinach i na jakich polach jeszcze nie wiem. Jednak zaglądając od czasu do czasu do KS, a zwłaszcza Baridasu poczułem sentyment i o to jestem. Wdzięczny bym był za zaznajomieniem z obecną sytuacją i aktywnymi tematami w Baridasie. Tak po za tym miło was widzieć a raczej czytać.


Z wyrazami szacunku;
(-) J.O, Frideric et Hohensollern.

Re: Powroty, czyli pierwsze koty za płoty....

PostNapisane: 6 sty 2019, o 15:40
przez AFvTD
Fare Aryon
Witajcie Fryderyku!

Bardzo cieszę się z twojego powrotu i liczę, że jest to powrót przynajmniej na dłuższą chwilę. Tym bardziej raduje mnie fakt, że chcecie działać.

Obecna sytuacja Królestwa Baridasu jest dosyć ciekawa. Obecnie panujący nam Król, JKM Konrad Jakub aktywnie działa na płaszczyźnie kulturowej, skupiając sporą część swojego czasu na tworzenie kolejnych ksiąg religii malauskiej (której pracy pierwsze efekty można już podziwiać). Pojawia się on również na forum i regularnie odpisuje, sądzę, że niedługo również powita JO Diuka.

W Radzie trwa obecnie głosowanie nad zatwierdzeniem Premiera, w mojej osobie, co zdążył już jednak wielmożny zauważyć. Liczę, że będę mógł liczyć na pomoc JO Diuka (jak zresztą również na wszystkich innych Baridajczyków, zapewniam, że część koni już jest osiodłana, a spora część posłańców już ruszyła z wiadomościami - pozostali ruszą w niedługim czasie).

Poza tym niestety marazm, który trzeba jak najszybciej przełamać. Od prawie dwóch lat nie widziałem w Królestwie większego kryzysu aktywnościowego, aczkolwiek prawdopodobnie takowe się zdarzały przez wszystkie lata istnienia Królestwa Baridasu. Prawdopodobnie również po objęciu przez JKM Roberta II Fryderyka tronu Królestwa Dreamlandu zostanie trochę głębiej poruszona sprawa Awary (której winniśmy bronić!), jak również po wybraniu Kanclerza i poznaniu składu Rady Ministrów poruszone zostaną ponownie rozmowy na temat nowej relacji pomiędzy Królestwem Baridasu i Księstwem Sarmacji.

W razie pytań służę pomocą, jak również na pomoc liczę

Re: Powroty, czyli pierwsze koty za płoty....

PostNapisane: 6 sty 2019, o 17:40
przez Rihanna
Fryderyk - nie wierzę! Witaj stary, dobry przyjacielu!

Re: Powroty, czyli pierwsze koty za płoty....

PostNapisane: 6 sty 2019, o 18:14
przez IUdR
Mnie też by się w sumie przydał taki wątek, to się może podłączę do JO Hohenzollerna. Bo niby zaglądam częsciej, ale za cholerę nie wiem, co się tu dzieje :P

Re: Powroty, czyli pierwsze koty za płoty....

PostNapisane: 6 sty 2019, o 21:38
przez Sorcha
Witaj Fryderyku ponownie :)

Re: Powroty, czyli pierwsze koty za płoty....

PostNapisane: 6 sty 2019, o 22:17
przez Paulus Buddus
Fryderyk i Ignac <3

Cieszę się, że jesteście :)

Re: Powroty, czyli pierwsze koty za płoty....

PostNapisane: 7 sty 2019, o 21:49
przez Laurencjusz
Serdecznie witam JO Diuka :)

(-) Laurencjusz MaHi at Atera