Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Planując jutro

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Planując jutro

Postprzez AFvTD 1 sty 2019, o 20:51

Szanowni Baridajczycy

Wróciłem do was niczym syn marnotrawny, z emigracji w Królestwie Hasselandu. Liczę, że przyjmiecie mnie ten 3 już raz (poczułem się prawie jak w UTNie, tylko tam mnie już przestali lubić :lol:), z otwartymi ramionami. Cały czas mimo to byłem obywatelem Baridasu i jak mogłem wspierałem (może nie na tyle, na ile powinienem jako obywatel KB, jednak zawsze jakoś). Teraz będę mógł się na tym skupić zdecydowanie bardziej, mam nadzieję, że uda nam się podnieść Baridas z kolan zanim całkiem skona.

Podjąłem już pierwsze kroki w celu aktywizacji życia, podejmę również kolejne. Niektórzy mogą spodziewać się ode mnie wiadomości prywatnych, przy pomocy których chciałbym nawiązać współpracę, pewne osoby już posłańca powinny ugościć, lub niebawem ugoszczą.

Podchodzę entuzjastycznie. Baridas zmienił się ostatnimi czasy diametralnie, jednak to nadal jest miejsce, w którym się urodziłem i które znam. Liczę, że pomimo zmian prawnych, mentalnie nadal będzie tak samo. Pomimo tego, że teraz jesteśmy w dołku, możemy niebawem pojawić się na szczycie. By potem albo sięgać ponad chmury, albo rzucić się z klifu. Ale to zależy jedynie od tego, jakie będziemy mieli zamiary.

Wiele osób powróciło lub powraca do Królestwa, co daje jeszcze większe nadzieje na lepsze jutro. Sądzę, że jesteśmy w stanie znów działać wspólnie, a niesnaski mogą być zażegnane. Mam nadzieję, że będę miał na kim oprzeć działania i pomimo panującego marazmu będzie jakiś odzew. Liczę, że uda się niedługo puścić kolejny z Wedli :)

Pozdrawiam was bardzo serdecznie i kłaniam się w pas
Alfred Fabian von Tehen-Dżek
magister net Alfred Fabian hrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji

Re: Planując jutro

Postprzez Kristian Arped 4 sty 2019, o 23:27

Liczę, że przyjmiecie mnie ten 3 już raz (poczułem się prawie jak w UTNie, tylko tam mnie już przestali lubić :lol:), z otwartymi ramionami.

Sproko, dla swoich zawsze jesteśmy otwarci. :P
Obrazek

K+N+B 2017

Obrazek

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej