Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Powrót i nowe plany

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Powrót i nowe plany

Postprzez Leszek R-P 25 sie 2018, o 20:16

Witajcie obywatele Baridasu. Chciałem wam powiedzieć że chcę w tym państwie zamieszkać, działać, jednak z pewnymi zmianami. Mimo szacunku do Kieubasy-Krakowski, to jednak niestety muszę oznajmić że i mnie dopadł tzw.,,zjadacz aktywnych wartowników". Tym samym nie chcę wrócić do południowego Baridasu i do tych wart, a poszerzyć własne horyzonty, własną wiedzę, własną baridyjskość i ogółem poszerzyć własnego siebie.
Dlatego chcę wam powiedzieć że jak nie macie nic przeciwko, tutaj działać aktywnie dla Baridasu. Czy gdzieś jeszcze działam? Obecnie tylko w Garapenii, ale jak długo będę działał to zależy od tego jak szybką i czy w ogóle będą postępy w jej reformach. Ale wracając do meritum. Jako że jestem waszym wielkim fanem, to zaznaczam że chciałbym tu działać aktywnie i tym samym poczuć duch prawdziwego baridyjczyka.
Obywatel Federacji Nordaty, Ludowej Republiki Magnifikatu i Królestwa Teutonii oraz aktywny Pollinowy działacz sportowy Leszek Roskohard-Wespucci
Królestwo Teutonii

Re: Powrót i nowe plany

Postprzez Markus 26 sie 2018, o 13:44

Leszku, baw się u nas dobrze. Odradzam tylko poszerzanie własnego siebie, ze względów zdrowotnych i estetycznych.
(—) Marc Miquaiasu’un Arped,
król ojciec Baridasu

Postprzez Laurencjusz 27 sie 2018, o 21:59

Życzę powodzenia. Gdybym mógł jakoś pomóc to proszę pisać na priv :)
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Postprzez Julian FER 28 sie 2018, o 16:06

Powodzenia i szczęścia w turnieju warcabowym :)
(-) Julian markiz Fer at Atera
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej