Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zaproszenie do udziału w "Miesiącu z Lennem"

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Zaproszenie do udziału w "Miesiącu z Lennem"

Postprzez Remigiusz L. 24 cze 2018, o 20:29

Fare Aryon!
Drodzy Baridajczycy!

Na wstępie chciałbym bardzo przeprosić za moją nieobecność na uroczystościach rocznicowych Królestwa. Pragnę z tego miejsca życzyć Wam wszystkiego najlepszego z okazji tego pięknego wydarzenia.

Tymczasem w Starosarmacji rozpoczyna się właśnie inicjatywa Miesiąc z Lennem. Ma być to przedłużenie akcji "Tygodnia z Lennem" prowadzonej przez Dwór Jego Książęcej Wysokości Tomasza Ivona Hugona, która skutecznie zaktywizowała lenna w całej Sarmacji. Dziś nasza prowincja pragnie uzyskać taką samą aktywizację na szczeblu lokalnym.
Pragnę więc serdecznie zaprosić wszystkich Baridajczyków, którzy posiadają lenna na terenie Starosarmacji, do wspólnej zabawy i wzięcia udziału w inicjatywie. Nawet jeśli wichry losu wywiały Was do innych samorządów, powróćcie na chwilę do Waszych małych, lennych ojczyzn i pokażcie je nam! Szczegóły dotyczące zasad jakimi będziemy się kierować w realizacji tej akcji znajdziecie w podlinkowanym wyżej wątku.
Osoby, które nie posiadają lenna na naszym terenie i nie mogą wziąć udziału, zachęcamy do czytania i komentowania artykułów opublikowanych w MzL. Wasze serca mogą zadecydować o głównej nagrodzie, tak więc nie wahajcie się sercować!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Baridajczyków!

¡Arriba Sarmatia Antigua!
¡Arriba Baridas!
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Avatar użytkownika
 

Powrót do Archiwum Placu Centralnego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość