Strona 1 z 1

Odezwa do Baridajczyków

PostNapisane: 4 sty 2018, o 19:39
przez Konrad Jakub
Obrazek


Fare Aryon!


Jak nietrudno się domyślić, chciałbym Was wszystkich (być może już po raz ostatni) poprosić o przysługę. O pomoc, nie tylko mnie, ale przede wszystkim nam wszystkim.

Już za kilka dni zostaną otworzone lokale wyborcze, w których wybierzemy nowego Króla Baridasu. Są to dla nas o tyle szczególne wybory, że wreszcie mamy realne szanse usadzenia na baridajski tron, właśnie Baridajczyka. Myślę, że warto po raz kolejny pokazać naszą siłę i słynną już samopomoc i solidarność baridajską.

Królestwo potrzebuje kopa, nadania nowego tempa i dogonienie pozostałych samorządów. Potrzebuje przede wszystkim świeżej krwi. A taka zdaje się nadciąga.

Najlepszą promocją każdej z prowincji, jest pochwalenie się tym, że głowa państwa pochodzi właśnie z jej serca. Że stwarza tak wielkie możliwości, że można osiągać szczyty kariery. Do tego dochodzi kwestia taka, że jako Król Baridasu, wróci ze mną cała świta, pośród której są ci obywatele, którzy nas opuścili.

Wreszcie mamy okazję o kilka kroków przeskoczyć stan, w którym się znajdujemy. Dlatego w obliczu godziny próby, proszę Was wszystkich o poparcie. Jako Kanclerz mogłem na Was liczyć, a w wyniku tego, Baridajczycy stanowili większość i w Rządzie, i w Sejmie. Teraz znów mogą wejść na sam szczyt i zmobilizować się wokół jednego celu.

Pamiętajmy — nikt lepiej nie zadba o interesy Baridajczyków, niż Baridajczycy.

Dziękuję i gorąco proszę o głos w nadchodzącej elekcji.
Niech żyje Baridas!

Niech żyje Król!