Strona 1 z 1

Rezygnacja

PostNapisane: 3 maja 2017, o 14:09
przez Wespucci
Wasza Książęca Mość!
Wasza Królewska Wysokość!
Wielmożny Marszałku!
Kochani!

Postanowiłem sobie znów powędrować po świecie, więc to oznacza że postanowiłem odejść z Baridasu. Co za tym idzie postanowiłem rzucić wszystkimi stanowiskami jakie piastuję (a posiadam je aż jedno), bo chyba nie może być tak że urzędnik Baridasu (kasztelan Almery) jest sobie w Teutonii, czy jakieś Sclavinii, i rzucił obkiem i jeszcze będzie rządził Almerą. Co on by sobie wyobrażał?! Dlatego też podziękuję za to, że hrabia Buddus, a następnie Jego Królewska Wysokość Piotr II Grzegorz pozwolili mi pełnić ten urząd i świetnie się przy tym bawić. Wiele chwil z biurokracją, to ciekawe przeżycie.

Dlatego też, rezygnuję z funkcji Kasztelana Almery. Funkcję tą mogę pełnić dopóki nie zostanie powołana inna osoba, która mnie zastąpi, a teraz miłego dnia kochani! Idę się pakować.

P.S. moja decyzja jest ostateczna.

Re: Rezygnacja

PostNapisane: 3 maja 2017, o 19:46
przez Laurencjusz
Sławetny Baronecie!
Baridajczycy!


Rezygnacja została przyjęta, a Sławetny został odwołany z urzędu Kasztelana Almery.

Jednocześnie chciał bym jeszcze raz podziękować za współprace, którą będę zawsze dobrze wspominał. Podejście Sławetnego do różnych spraw okraszone dawką dobrego humoru zawsze będę miał w pamięci. Mam nadzieję, że po regeneracji sił spojrzy Sławetny na niektóre sprawy z większego dystansu.

Życzę dużej dawki wypoczynku, relaksu i dalszej aktywności w sarmackim społeczeństwie.

PS: wszystkie zasługi Sławetnego oczywiście zostaną zapamiętane.


Z wyrazami szacunku,

(-) Laurencjusz MaHi at Atera
Regent