Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Okrągły stół Baridasu

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Re: Okrągły stół Baridasu

Postprzez Hohenzollern 28 sie 2016, o 07:27

Wasza Królewska Mość!
Wasza Królewska Wysokość,
Baridajczycy,

Na wstępie cieszą mnie niezmiernie powyższe deklaracje. Raduje mnie serce, fakt że Baridajczycy i Baridajki powracają na łono swej ojczyzny. Pytanie jednak sprowadza się do tego, czy powracający Baridajczycy i Baridajki mają jakim pomysł na znalezienie się w nowej rzeczywistości Baridasu? Czy mają pomysł aby podnieść Baridas? Nie zrozumcie mnie źle. Cieszę się z waszych powrotów, nawet jeśli mielibyście tylko mieszkać w Baridasie. Jednak naszemu kraju korony, jest potrzebne coś więcej. Zapał, kreatywność, i jasno określony cel,bez tego nie ma na co liczyć na sukces w naszych staraniach.

Tak na zakończenie, jestem świeżo po wczorajszej rozmowie z JKW Regentem Torpedem. W najbliższych dnia wszystkie kwestie formalne zostaną uregulowane. Dlatego prosiłbym jeszcze o chwilę cierpliwości.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurẽt 28 sie 2016, o 07:57

Wasza Królewska Mość!
Baridajczycy,

Jeśli chodzi o wkład w rozwój Królestwa Baridasu to wydaje mi się, że w chwili obecnej ciężko jest mi mówić o konkretnych planach przed wprowadzeniem w obecnie przygotowywanych zmian.

Ze spraw bieżących, które chciał bym poruszyć obecnie chciałbym:

1. Zaprosić wszystkich na uroczystości związane z otwarciem lotniska w Gidenie.
2. Złożyć wniosek do WKW o dopuszczenie lotniska do ruchu w przestrzeni powietrznej Baridasu po wcześniejszym uzgodnieniu z Hetmanem w celu wyznania korytarzy powietrznych dla samolotów cywilnych na obszarze lenna Gidena oraz całego kraju.
3. Po oddaniu do użytku lotniska w Ferze w Starosarmacji.
a. przedstawienie umowy w zakresie zgody władz Starosarmacji i Baridasu w zakresie ruchu lotniczego ;
b. uzyskanie zgody Hetmana na realizację połączeń lotniczych Gidena - Fe;
4. Wystąpienie z wnioskiem formalnym (na podstawie rozmów bieżących) do władz Królewska Teutonii o wyrażenie zgody na budowę lotniska.
5. Uzyskanie wszystkich niezbędnych zezwoleń wynikających z punktów 1-4 i uruchomienie stałych połączeń lotniczych oraz przedstawienie kolejnych zamierzeń do dalszej rozbudowy.

(-) Laurencjusz hr. MaHi at Atera
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Julian FER 2 wrz 2016, o 13:59

Wasza Królewska Mość!
Baridajczycy,

Jako jeden z inicjatorów ruchu lotniczego w nawiązaniu do wcześniejszej wypowiedzi Hrabiego at Atery oraz w związku z pogłoskami, iż WKW nie preferuje komunikacji na IRC-u lub PK do załatwiania spraw chciałbym zadać oficjalne pytania.

Jakie WKW Regent ma zdanie na temat uruchomienia komunikacji lotniczej na terenie Baridasu oraz czy dopuszcza możliwość podpisania porozumień w tym zakresie z innymi Samorządami o ile te wyrażą taką chęć?

Z poważaniem
(-) Julian diuk Fer at Atera
kpt. rez. KSZ
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum Placu Centralnego