Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Komentarz

Archiwalne debaty, głosowania i pozostałe

Re: Komentarz

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 4 wrz 2015, o 23:55

christosza napisał(a):Gdzie jest Prefektura?

To dobre pytanie, ale patrząc na to z drugiej strony to wy w tej chwili powodujecie że osoby mające poglądy komunistyczne, nazistowskie lub faszystowskie, dość często jest tak, że jeden człowiek ma poglądy pomiędzy komunizmem, a czymś tam. Natomiast wasze zachowanie dowodzi, iż osoby o takich poglądach mogą być dyskryminowane w Sarmacji, a każdy człowiek ma prawo do wyznawania własnych poglądów. Zresztą każdy człowiek ma takie same prawa bez względu na przekonania polityczne, pochodzenie czy zasobność portfela. Czy obrona praw i wolności obywateli jest czymś złym?
Obrazek
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Daniel J. Tauer-Krak

Postprzez Zoara 5 wrz 2015, o 16:52

A mogę wiedzieć po co w ogóle ktoś wsadził te symbole?
Zoara baronetessa Schlesinger-Asketil

Postprzez Don 5 wrz 2015, o 16:59

Kolejne wulgaryzmy będą bez upomnienia karane. Proszę trzymać nerwy na wodzy.
(-) Don Mad
exKonsul Sclavinii, #kolejnywrednyPrefekt

A fructibus eorum cognoscetis eos.

Obrazek

Postprzez Führanka 5 wrz 2015, o 18:12

Zoara napisał(a):A mogę wiedzieć po co w ogóle ktoś wsadził te symbole?

Tak po prostu, nie ma większej logiki.
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu

Postprzez Gauleiter Kakulski 5 wrz 2015, o 23:39

Czytając wątek do którego odnosi się ten watek mam nieskrywaną ochotę stworzyć wirtualną Rzeszę.

No i spoko, wtedy swastyka będzie symbolem, który w v-świecie ma inne znaczenie, niż w świecie realnym, tak jak użycie sierpa i młota można tłumaczyć kontekstem wandejskim. Wtedy swastyka będzie symbolem Trzeciej Rzepy, czy co tam sobie zrobisz.

Mnie samo wstawianie swastyki nie mierzi. Sam w podbazie rysowałem kolegom swastyki w zeszytach, więc rozumiem, że niektórzy muszą przez to przejść (wcześniej lub później). Mierzi mnie, i to cholernie, tłumaczenie się hinduskimi symbolami szczęścia albo innymi pierdu-pierdu.
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Obrazek

Postprzez Ivan 5 wrz 2015, o 23:40

Dokładnie.
Ivan von Lichtenstein
Prześwietny Hrabia Księstwa Sarmacji
Obrazek

Postprzez Führanka 6 wrz 2015, o 00:52

Gauleiter Kakulski napisał(a):
Czytając wątek do którego odnosi się ten watek mam nieskrywaną ochotę stworzyć wirtualną Rzeszę.

No i spoko, wtedy swastyka będzie symbolem, który w v-świecie ma inne znaczenie, niż w świecie realnym, tak jak użycie sierpa i młota można tłumaczyć kontekstem wandejskim. Wtedy swastyka będzie symbolem Trzeciej Rzepy, czy co tam sobie zrobisz.

Mnie samo wstawianie swastyki nie mierzi. Sam w podbazie rysowałem kolegom swastyki w zeszytach, więc rozumiem, że niektórzy muszą przez to przejść (wcześniej lub później). Mierzi mnie, i to cholernie, tłumaczenie się hinduskimi symbolami szczęścia albo innymi pierdu-pierdu.

Serio, mierzi Cię tłumaczenie swastyki? Inne symbole ok ale swastyka jest be, bo Hitler? Mi jest wszystko jedno, ale sierp i młot tłumaczmy wandejskością, a swastyki nie można tłumaczyć vfaszyzmem, zabawnie.
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu

Postprzez Gauleiter Kakulski 6 wrz 2015, o 01:01

No nie można, bo v-faszyzm nigdy po swastykę nie sięgał.
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Obrazek

Postprzez Führanka 6 wrz 2015, o 01:09

A co jeśli jakiś vfaszyzm sięgnie? Pomijam fakt, że warto promować własne symbole. Ale co jeśli ktoś będzie używał swastyki? Akceptujemy wandejski styl bycia, powinniśmy akceptować też "drugą" stronę.
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu

Postprzez TAR 6 wrz 2015, o 12:34

Adrien da Firenza napisał(a):Akceptujemy wandejski styl bycia, powinniśmy akceptować też "drugą" stronę.

Własnie, nie wszyscy akceptują wandejski styl życia, niektórzy wręcz krytykują, i nie tolerują wandejskiego stylu życia w KS.

Faszyzm nie równia się z nazizmem, ani stalinizm nie równia się z komunizmem.

Nazizm i Stalinizm ma wspólną cechę, celowe ludobójstwo. I to mnie obrzydliwa, wszystko co związanie z nazizmem i stalinizmem. Może przesadzam z tym, młotem i sierpniem, ale niestety obrzydliwa mnie to po prostu.
Ja rozumiem, można zrobić parodie z nazizmu i stalinizmu. Takie jak JKW Michał Feliks miał awatar Hitlera z różowym ubiorem, itd.

ale tutaj mam państwa wirtualne, możemy tym symbolom nadać pozytywny wydźwięk

Za przeproszeniem, że co k***a? Może zrób art jaki pozytywne jest mordowane żydów, i jeszcze może jak słodko było mordowanie oficerów polskich przez NKWD? Albo zwyczajnie jesteś po prostu bezczelny?
Teodozjusz Diuk-Baron Azoramath-Arped Obrazek

Kasztelan Królewskiego Miasta Almera
Kapitan KSZ, Dowódca 5 „Żelaznej” Brygady Pancernej
Pan i władca Hrabstwa Dahrim, lennik Królestwa Baridas
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum Domeny Królewskiej