Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o przyznanie pożyczki (PTR)

Wnioski, skargi i petycje

Wniosek o przyznanie pożyczki (PTR)

Postprzez PTR 19 gru 2012, o 09:59

Jako zamieszkały w Genosse-Wanda-Stadt aktywny obywatel Mandragoratu Wandystanu wnoszę o udzielenie mi nieoprocentowanej pożyczki rolniczej zgodnie z edyktem Komisarza Ludowego do spraw Finansów i Gospodarki z dnia 15 grudnia 2012 w sprawie rozwoju wsi i rolnictwa Wandejskiego, na wybudowanie wsi w ilości TRZECH. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku, zgadzam się na wpisanie do mojej hipoteki długu na rzecz Kasy Ludowej Wandystanu (S0564) na warunkach opisanych we właściwym edykcie.

Jednocześnie informuję, że, o ile w moich obliczeniach nie zaszła pomyłka, koszt budowy moich odpowiednio - 36, 37 i 38 wsi PGRów to łącznie 18 246 lt i na taką kwotę wnoszę o udzielenie pożyczki.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Wniosek o przyznanie pożyczki (PTR)

Postprzez KR Lepki 19 gru 2012, o 21:59

Z obliczeń Komisariatu wynika, że będzie to kosztować 18492
Przypominam wzór na koszt jednej √(ilość wiosek + 1) * 1000

Wniosek został pozytywnie rozpatrzony, wysokości udzielanej pożyczki to 18492 lt. Kwota zostanie niezwłocznie przelana, po wpisaniu długu do hipoteki, gdzie wierzycielem będzie Kasa Ludowa Wandystanu (S0564). Dług dodać należy samemu poprzez profil mieszkańca, zgodnie z viewtopic.php?f=246&t=6688
Katiuszyn Rewoluty Lepki - Pacjent w EIII

Postprzez PTR 22 gru 2012, o 05:23

Najmocniej przepraszam Towarzysza Komisarza za pomyłkę w obliczeniach, liczyłem na palcach, a że jeden mi urwało podczas walk w Gnomii, a pijany chirurg przyszył mi trzy dodatkowe... sam Towarzysz Komisarz rozumie.

Stosowny dług został wpisany.

Postprzez KR Lepki 22 gru 2012, o 15:02

Towarzyszu!
Gratulacje, wniosek został rozpatrzony pozytywnie, a liberty przelane. Ludowa Ojczyzna cieszy się razem z wami!

Postprzez Helwetyk 22 gru 2012, o 16:35

KR Lepki napisał(a):Kwota zostanie niezwłocznie przelana, po wpisaniu długu do hipoteki, gdzie wierzycielem będzie Kasa Ludowa Wandystanu (S0564).

Uprzejmie przypominam, że nie ma technicznej możliwości (bez wchodzenia do bazy) zwalniania z długu na rzecz instytucji…
(—) Helwetyk Romański, Namiestnik Palatynatu Leocji
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Alojzy Pupka 29 gru 2012, o 13:17

ob. Goatecki napisał(a):(...) nie ma technicznej możliwości (bez wchodzenia do bazy) zwalniania z długu na rzecz instytucji…

Kiedy to niedopatrzenie zostanie naprawione?
ppłk Alojzy Pupka h. Magnitogorsk
mandragor-senior

non è ancora finita

Postprzez Helwetyk 29 gru 2012, o 16:15

Alojzy Pupka napisał(a):
ob. Goatecki napisał(a):(...) nie ma technicznej możliwości (bez wchodzenia do bazy) zwalniania z długu na rzecz instytucji…

Kiedy to niedopatrzenie zostanie naprawione?

Ja nie ruszam. W ogóle niespecjalnie widzę potrzebę systemowych długów w sytuacji, w której umowa na FC wystarcza (tutaj zwłaszcza, skoro mamy i podpisany wniosek, i podstawę prawną w Dzienniku Praw, to po co jeszcze dodatkowo wpisywać cokolwiek do systemu?). :-)
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez KR Lepki 30 gru 2012, o 15:10

[quote=pmk]
Ja nie ruszam. W ogóle niespecjalnie widzę potrzebę systemowych długów w sytuacji, w której umowa na FC wystarcza (tutaj zwłaszcza, skoro mamy i podpisany wniosek, i podstawę prawną w Dzienniku Praw, to po co jeszcze dodatkowo wpisywać cokolwiek do systemu?). :-)[/quote]

Niby racja ale po to są różne systemowe bajery żeby się nimi bawić. I skoro taka opcja jest to czemu z niej nie korzystać? Jeśli jedyna możliwością spłaty takiego długu jest zmiana w bazie danych to trudno, skoro ktoś udostępnił nie działającą opcje, to powinien albo ja naprawić albo właśnie ręcznie ustawiać, albo w ogóle usunąć. A wystarczyło zostawić wpisy do hipoteki.

Postprzez Helwetyk 30 gru 2012, o 15:13

KR Lepki napisał(a):Niby racja ale po to są różne systemowe bajery żeby się nimi bawić. I skoro taka opcja jest to czemu z niej nie korzystać?

Bo nie działa? :-)
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez KR Lepki 30 gru 2012, o 15:25

pmk napisał(a):
KR Lepki napisał(a):Niby racja ale po to są różne systemowe bajery żeby się nimi bawić. I skoro taka opcja jest to czemu z niej nie korzystać?

Bo nie działa? :-)

To po co jest, skoro nie działa?

Następna strona

Powrót do Biuro Podawcze Urzędu Kontroli i Nadzoru