Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o zmianę statusu obywatelstwa

Wnioski, skargi i petycje

Wniosek o zmianę statusu obywatelstwa

Postprzez Roland 2 maja 2014, o 12:20

Towarzyszu Prezydencie!

Zwracam się z prośbą o zmianę statusu obywatelstwa w Mandragoracie Wandystanu z obywatelstwa zwykłego, na obywatelstwo honorowe. Nie oznacza to absolutnie, że Wandystan porzucam. Nadal będę kontynuował podjęte prace przy regionie SoGo i aktywnie uczestniczył w życiu Mandragoratu. W mojej dotychczasowej aktywności nic się nie zmieni.

Decyzja o zmianie statusu obywatelstwa jest sprawą czysto techniczną, w związku z tym, że po namowach kilku przyjaciół z Teutonii, postanowiłem pomóc tam w aktywizacji Królestwa. Nigdy nie ukrywałem swojego sentymentu do Teutonii i mam nadzieję, że Drogi Lider i Lud Pracujący w pełni rozumieją moją decyzję.

Można też uznać, że będę sprawował po części funkcję "ambasadora" MW przy KT. Oczywiście nieformalnie i z poczucia obowiązku. Podsumowując wnoszę jak na początku, zapewniając jednocześnie, że MW nie rezygnuję, zaś aktywność na terytorium Wandystanu będzie dla mnie priorytetowa.

Wprd, tow. Prezydencie!
(—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary

Re: Wniosek o zmianę statusu obywatelstwa

Postprzez KCS 2 maja 2014, o 13:11

Myślę, że tu można zostawić "normalne" obywatelstwo.
AF310 | Krzysztof Kura | KCS

Postprzez Roland 2 maja 2014, o 13:34

КЦС napisał(a):Myślę, że tu można zostawić "normalne" obywatelstwo.

Cóż, składając wniosek sugerowałem się Art. 7. Konstytucji MW.:
Artykuł 7.

Obywatelstwo wandejskie nadawane jest przez Prezydenta obywatelom sarmackim zamieszkałym i aktywnym na obszarze Mandragoratu Wandystanu na ich wniosek, a odbierane w przypadku utraty obywatelstwa sarmackiego, opuszczenia lub zaprzestania aktywności na terenie Mandragoratu Wandystanu. Urzędnicy muszą posiadać obywatelstwo wandejskie. Tylko obywatele wandejscy mają pełnię praw wyborczych.

W moim rozumieniu, obecnie nie zamieszkuję terytorium MW, przynajmniej systemowo w ramach DSG. Jeśli Drogi Lider uzna, że nie ma konieczności zmiany statusu obywatelstwa, wówczas wniosek proszę uważać za niebyły.
(—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kościół Diuczej Wiary

Postprzez KCS 2 maja 2014, o 13:37

AF310 | Krzysztof Kura | KCS

Powrót do Biuro Podawcze Urzędu Kontroli i Nadzoru