Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Sarmata Grudnia

Informacje o trwających konkursach i plebiscytach

Kto według Ciebie powinien zostać Sarmatą Miesiąca Grudnia?

Ankieta wygasła 10 sty 2013, o 21:09

Paulus Buddus
11
15%
Jack Korab
10
14%
Fryderyk von Hohonzollern
8
11%
Michał Jerzy Hass
8
11%
Irmina Iwanowicz
8
11%
Lanigiria de Sagre
4
6%
Rachela Barbescu-Liberi
6
8%
Patrik Arped-Iwanowicz
8
11%
Ryszard Wędrowycz-Paczenko
9
13%

Liczba głosów : 72

Sarmata Grudnia

Postprzez Andrzej Swarzewski 7 sty 2013, o 21:09

Drogie Sarmatki! Szanowni Sarmaci!
Jest już po 21:00, więc rozpoczynamy głosowanie nad Sarmatą Miesiąca Grudnia. Głosować można do 10 stycznia, godziny 21:08. Można wybrać dowolną ilość kandydatur.
Kandydatury :
1. Paulus Buddus.
Przewodniczący Narodowej Sarmacji, najmłodszy minister w historii Księstwa. Ta nietuzinkowa osobistość dołączyła do nas niedawno, lecz od samego początku prężnie działa. Aktywny żołnierz Jego Książęcej Mości i naczelny Myśli Narodowej, założył partie która z miejsca zdobyła Wasze serca i obecnie reprezentuje Wasze interesy w koalicji.Dumnie i bardzo prężnie działa w Królestwie Bardiasu gdzie między innymi sprawuje urząd Ministra-Wiceprezydenta.

W ostatnim miesiącu poza wspomnianym wejściu do sejmu i rządu jego partii i byciem mianowanym Ministrem-Wiceprezydentem Bardiasu, prowadzi równiaż z sukcesami drużynę Niższej Ligii Galacticos Almera, która walczy o awans do Średniej Klasy(obecnie 3. miejsce). Jest obecnie 6 najaktywniejszym obywatelem, lecz spadł w ostatnich dniach.
2. a)Jack Korab
b) Na biednego nie trafiło, mądrego dobrze posłuchać
c) Odbył fantastyczny urlop w górach bez zasięku w komie co zdarzyło się pierwszy raz od pamiętnej wyprawy w Walimiu w roku 2001 oraz był zajebisty czym dał przykład Sarmackości, nie posiadał również w 99% dostępu do neta.
3. Fryderyka von Hohenzollern - jeden z aktywniejszych obywateli Księstwa Sarmacji, znany i ceniony publicysta polityczny. Działacz i współzałożyciel Frontu Ludowo Monarchistycznego - wytrwały sportowy aktywista, propagator szachów, a także autor reportaży, który zrelacjonował m.in. marsz im. Księcia Rudygiera i zamieszki w Ciuad de Bravo.
4. a)Michał Jerzy kaw. Hass
b) Namiestnik Królestwa Sclavinii, Minister Pracy z ramienia Ruchu dla Regionów.
c) Namiestnik Królestwa Sclavinii może pochwalić się znaczącym wzrostem aktywności prowincji sclavińskiej. Udało mu się zostać demokratycznie wybranym Przewodniczącym Konstytuanty oraz Prefektem Królestwa. W czasie trwającej kadencji aktywnie działają Sclavińska Agencja Informacyjna, Sclaviński Instytut Historyczny oraz Aleja Zasłużonych. Ponadto w ciągu trwania rządów pana Hass'a zaktywizowany stolicę - Miasto Stołeczne Eldorat.
5. a) Irmina Iwanowicz
b) Pragnie pokoju na świecie.
c) Żadna plotka nie przejdzie bez echa, Irmina każdą wychwyci a jej gazeta obwieści.
6. Lanigiria baronettessa de Sagre - kobieta o szlachetnym serduchu, jej ożywcza energia sprawia, że chce się żyć. Cierpliwa i wytrwała w dążeniu do celu. Oto cała Lanigiria
7. a) Arcywiedźma Rachela Barbescu-Liberi
b) Trzymam pieczę nad Zgromadzeniem Wtajemniczonych, jak trzeba rzucam piorunami na lewo i prawo, jak mam humor to nawet czasem niechcący zdarzy mi się być miła. Przyrządzam magiczne mikstury na różne okazje, zwodzę na pokuszenie młodzieńców w ciemnym lesie, rzucam klątwy i uroki w związku z czym myślę iż dla wszystkich byłoby lepiej gdybym wygrała.
c) Dokonałam magicznego odkrycia (które niestety dla bezpieczeństwa musi pozostać tajemnicą na chwilę obecną), udzielałam się w prasie oraz komentarzach, nie stroniłam od rozmów na czacie oraz swą osobą jednym poprawiałam nastrój innych wpędzałam w depresję. Ogólnie byłam aktywna, czujna i gotowa nieść pomoc, stojąc na posterunku poprawności magicznej Księstwa.
8. a)Patrik Arped-Iwanowicz
b) Skromny, pomocny, dzielący się z biednymi, kochający baridajska faunę i florę Syn i ojciec. Zasłużony dla wielu wsi, integrujący mężczyzna z czarującym uśmiechem, gładka cera, bujnymi włosami, wieczne uśmiechnięty, wnuk Irminy syn Markusa, ojciec Damiana, odpowiadający za finanse Baridasu baronet.
b) Ostatnimi czasami zasłynął z: sarmackiej oskarów (twórca), długotrwałe nudna walką w szachy z Karoliną, teorią zaj**istości, uruchomił dom statystyk oraz,dom dziewic, częsty bywalec czata, który chronił dobro narodu.
9. Ryszard Wędrowycz-Paczenko
Andrzej Swarzewski
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Sarmata Grudnia

Postprzez Paczenko 8 sty 2013, o 01:36

Zagłosowałem sam na siebie.
Zachęcam do nierobienia tego i do głosowania na mnie.
;)
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Andrzej Swarzewski 10 sty 2013, o 21:30

Ogłaszam, że Sarmatą Miesiąca został Paulus Buddus.
Gratuluję! :)
Nagroda pieniężna zostanie przelana na konto w najbliższym czasie.
Ostatnio edytowano 10 sty 2013, o 21:52 przez Andrzej Swarzewski, łącznie edytowano 1 raz
Andrzej Swarzewski

Postprzez Gauleiter Kakulski 10 sty 2013, o 21:44

Moje trzy typy na podium! No i fajnie.

Na przyszłość sugeruję, by ograniczyć ilość nominowanych do najmłodszych Sarmatów (staż poniżej sześciu miesięcy).
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Obrazek

Postprzez MvP 10 sty 2013, o 21:51

Nie żebym sie czepiał ale chyba Sarmatą Miesiąca, a nie tygodnia.
Oczywiście gratuluje Paulusowi.
Ostatnio edytowano 10 sty 2013, o 21:54 przez MvP, łącznie edytowano 1 raz
Maria von Primisz
Poseł na Sejm Księstwa Sarmacji
Wiceprzewodnicząca Porozumienia Sarmackiego

Dumna Mieszkanka Bialenii, wielokrotna posłanka, ministra, premiera, oraz 2. Prezydent Republiki.

Postprzez Sorcha 10 sty 2013, o 21:52

Gratuluję :D
Obrazek
Wiedźmia Hrabina, hrabstwo Ravenspell
Sarmacka zielarka
Arcywiedźma Kowenu
Primera Bruja

Postprzez Paulus Buddus 10 sty 2013, o 22:15

ło nei spodziewalem sie :o dziekuje wszystkim za to wyrozneinie
Obrazek
Paulus Buddus h. Szczerbiec z historycznego rodu Elijczyków

Hrabia Urodzaju

Postprzez Paczenko 11 sty 2013, o 01:55

Jej, jestem trzeci, choć w grudniu nic nie zrobiłem.
Głosowanie na siebie ma swój urok i, jak widać, popłaca!
Dziękuję pozostałym ośmiu osobom.
/-/ kpt. dr inż. net. Ryszard mar. Paczenko

Wielki Mistrz Zakonu Dionizosa
Menda, spambot i niediuk.

Postprzez Hetman.Jack 11 sty 2013, o 17:31

Gratuluję Paulusowi. Należało się.
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...

Powrót do Konkursy i plebiscyty