Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Reforma KWL

Dział archiwalny

Moderatorzy: Wojska Bojowe, Książęca Żandarmeria Wojskowa

Reforma KWL

Postprzez Hetman_Gotfryd 12 kwi 2015, o 17:10

Czołem
Tak na szybko postanowiłem, przedstawić tak po krotce ogólne założenia reformy narracyjnej struktury KWL . Mam zamiar podzielić KWL na Korpusy i wydzielić im obszary operacyjne. Tak by D-ca KWL miał pod sobą tylko siły REZERWOWE lub SZYBKIEGO REAGOWANIA .W mojej ocenie pozwoli to na szybsze koordynowanie działań,a nie jak obecnie że wszystkie siły podlegają bezpośrednio pod Sztab KWL. W ten sposób Sztab KWL skupi się na palowaniu i zapewnieniu poszczególnym związkom taktycznym, wsparcia operacyjnego w toku prowadzonych działań. Na pewno z tych sił wyodrębnione zostaną siły szybkiego reagowania czyli takie oddziały które w ciągu 48-73 h będziemy mogli użyć na terenie Wirtuazji. Na pewno siłą KWL będą bataliony (zmechanizowane, pancerne, areomobline ) A dokładniej batalionowe zgrupowanie taktyczne ( bzt ) to ma być siłą naszej armii... Oczywiście takie zgrupowanie będzie tworzone doraźnie na czas działań operacyjnych, na czas P struktura będzie bardziej sztywna.
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Powrót do Książęce Wojska Lądowe