Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o utworzenie działu

Re: Wniosek o utworzenie działu

Postprzez Peter West 18 lip 2019, o 13:55

Ministerstwo Informacji nie zgadza się z opinią wnioskodawcy, według której lenno Rothenburg nie może rozwijać się bez miejsca na forum. Lennu Rothenburg poświęcone są aż 3 instytucje z prawem publikacji (1, 2, 3) posiadane przez Wielmożnego, w tym jedna działająca na granicy prawa. Jest to liczba więcej niż wystarczająca, by prowadzić działalność lenna, w świetle czego dział na forum wydaje się być zbyteczny. Jednocześnie Ministerstwo Informacji zastrzega, że zaopiniuje wniosek Wielmożnego po jego ustosunkowaniu się do sprawy.

1. Bardzo ciężko będzie się rozwijać bez miejsca na forum.
2. Inne lenna posiadają miejsce na forum, dlaczego więc mi się taka możliwość blokuje?
3. Co do "instytucji działającej na granicy prawa", gdy instytucja była tworzona sam ówczesny Książę na nią zezwolił...Proszę więc nie wywlekac spraw z przeszłości które są już załatwione.
4. Publikacja np 1 punktowego zarządzenia jako artykuły jest sądzę przesada (zresztą raz dostałem upomnienie za publikacje zarządzeń jako artykuł).
5. Jak rozpatrywać wnioski kierowane do lenna (wynikające z jego statutu) bęz miejsca na forum?
6. Jak ma debatować Rada Regionów (lokalny parlament) bez miejsca na forum?
7. Chce rozwijać aktywność poprzez aktywne lenno, niestety od początku nadania mi go napotykam problemu i brak jakiejkolwiek przychylności. Nie narzekamy na brak aktywności bo czasami sami do niej zachęcamy niestety.
Tworzę znaczki, artykuły są w większości naprawdę dopracowane, tworzę herby, prowadzę różne narracje, jestem dyrektorem miejsca pamięci które organizuje cykliczne wydarzenia (spotkania pokoju). Staram się jak mogę więc liczę na pomoc w postaci pozytywnego rozpatrzenia mojego wniosku przez Pana Ministra.

Z wyrazami szacunku,
(-) Peter West
(-) Peter West
Burmistrz Miasta Harz

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Starosarmacja

Postprzez Peter West 18 lip 2019, o 14:15

Jeżeli będzie to wymagane mogę opisać każdą instytucję ( dlaczego jest aktualnie nie używana albo mało używana itp itd.
Jednakże mam nadzieję że mogę wyjaśnienia są wystarczające, ale jeśli będzie taka potrzeba to mogę opisać.

Jednocześnie zaznaczam, że nie mam nic osobiście do Pana Ministra, proszę tylko o pożywne rozpatrzenie mojego wniosku.
(-) Peter West
Burmistrz Miasta Harz

Obrazek
Starosarmacja

Postprzez Januszek vH-P 22 sie 2019, o 20:21

Wielmożny Wnioskodawco,

Z związku z brakiem opinii w sprawie lokacji działów na forum jestem zmuszony zawiadomić, że wniosek nie zostanie wykonany do czasu odpowiedzi Namiestnika, bądż zmiany władz. Jednak o wniosku pamiętamy i w razie zmian/pytań/uwag proszę śmiało. :D
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz
Sierżant, Baron, magister med. net.
Kanclerz Księstwa Sarmacji, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm LXII kadencji

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dwór Jego Książęcej Mości
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Januszek vH-P 27 wrz 2019, o 13:38

Wielmożny Namiestniku,

Z racji iż Wielmożny Namiestnik jest wnioskodawcą możemy bez problemu wrócić do rozmów na temat działów.

Czekam jedynie na konkrety. :D

Kłaniam się.

@peterwest
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz
Sierżant, Baron, magister med. net.
Kanclerz Księstwa Sarmacji, Minister Spraw Zagranicznych, Poseł na Sejm LXII kadencji

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dwór Jego Książęcej Mości
Naczelna Izba Architektury

Postprzez Helwetyk 16 paź 2019, o 11:29

Na podstawie art. 3b Ustawy o prefektach, jako sprawujący tymczasowo władzę książęcą, której stosownie do przepisów Rozporządzenia w sprawie ogłoszenia stanu wyjątkowego powierzono wykonywanie kompetencji, obowiązków i zadań Kanclerza, w związku z opróżnieniem urzędu Namiestnika Starosarmacji oraz deklarowanymi publicznie planami p.o. Namiestnika zmierzającymi w idealnie przeciwnym kierunku, pozostawiam wniosek bez rozpoznania.

Obrazek
Helwetyk
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum Rządowe