Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o zamknięcie profilu

W tym miejscu znajdują się wszystkie wnioski, które dotyczyły rejestracji instytucji, zmian w instytucjach i pokrewne, w tym także wnioski dotyczące zmiany danych w systemach Księstwa

Wniosek o zamknięcie profilu

Postprzez MSchlesinger 19 maja 2019, o 16:27

Szanowna Rado Ministrów,

w związku z podjętą decyzją o zakończeniu działalności w mikroświecie pod moją obecną postacią, zwracam się z uprzejmą prośbą o zamknięcie mojego profilu w systemie Księstwa Sarmacji, ID AF354.

Z poważaniem,
M. A. Ebruz-Schlesinger
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Więzień Jego Książęcej Mości

Re: Wniosek o zamknięcie profilu

Postprzez KJAF 20 maja 2019, o 12:54

Rząd nie dysponuje możliwością zamknięcia profilu. W razie potrzeby zablokowania konta, sugerujemy skierowanie wniosku do Prefektury, w sprawach edycji danych w profilu — złożenie odpowiedniego wniosku do RM i uiszczenie opłaty, w kwestiach pozostałych - kontakt z NIA.

Postprzez MSchlesinger 21 maja 2019, o 11:16

Szanowny Panie Kanclerzu,

ubolewam, że rząd nie zdecydował się przekazać mojego wniosku za właściwością, realizując najlepsze biurokratyczne standardy, lecz dziękuję, że przynajmniej wskazał mi, gdzie mogę się z nim skierować.
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez KJAF 21 maja 2019, o 15:20

Nie zrobiono tego, ponieważ jak wyjaśniono w odpowiedzi — wniosek można zrealizować na różne sposoby, w tym odpowiednio go rozszerzyć bądź zawęzić. Wybór pasującej drogi i trybu postępowania zostawiam więc petentowi

Powrót do Archiwum wniosków o rejestrację instytucji i zmiany danych