Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o wyjaśnienie i ew. podjęcie czynności

Wniosek o wyjaśnienie i ew. podjęcie czynności

Postprzez kaxiu 19 maja 2019, o 09:51

Zwracam się uprzejmie o ustalenie, czy przykładowo ta wypowiedź viewtopic.php?f=555&p=309562#p309562 została opublikowana, w krótkim okresie wolności, czy też ktoś mający uprawnienia moderatora takież pierdoły akceptuje w wątkach niezwiązanych. Jeżeli to drugie - zwracam się uprzejmie o wszczęcie postępowania o popełnienie czynu z art. 40 ust. 1 pkt 9 k.s. Po coś chyba te areszty i więzienia są.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes

Re: Wniosek o wyjaśnienie i ew. podjęcie czynności

Postprzez VAT 20 maja 2019, o 23:20

kaxiu napisał(a):Zwracam się uprzejmie o ustalenie, czy przykładowo ta wypowiedź viewtopic.php?f=555&p=309562#p309562 została opublikowana, w krótkim okresie wolności, czy też ktoś mający uprawnienia moderatora takież pierdoły akceptuje w wątkach niezwiązanych. Jeżeli to drugie - zwracam się uprzejmie o wszczęcie postępowania o popełnienie czynu z art. 40 ust. 1 pkt 9 k.s. Po coś chyba te areszty i więzienia są.

Wielce Szanowna Prefekturo,

oświadczam, że to ja, działając jako członek składu orzekającego w w/w sprawie, zaakceptowałem przytoczoną przez Arcyksięcia wypowiedź Jarosława Wawrzyniaka. Ze względu na sprawowaną przeze mnie funkcję nie będę jednak publicznie zdradzał powodów, dla których się na to zdecydowałem, przy czym, jeśli Prefektura uzna to za stosowne mogę (ale nie ukrywam, bardzo, bardzo niechętnie!) przybliżyć moją motywację za pomocą dowolnego niepublicznego kanału komunikacji.

Pozostaję do dyspozycji.
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Re: Wniosek o wyjaśnienie i ew. podjęcie czynności

Postprzez Arsacjusz 21 maja 2019, o 18:47

Uprzejmie informuję o wydaniu postanowienia o odmowie wszczęcia postępowania przygotowawczego. Prefektura nie dopatrzyła się znamion czynu zabronionego w tej sprawie.

(—) Arsacjusz Arped
Prefekt Generalny
(—) Arsacjusz Arped
Prefekt Generalny
Scire leges non hoc est verba earum tenere, sed vim ac potestatem
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Prefektura Sarmacji
Królestwo Baridasu

Powrót do Archiwum