Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Defloriusz Dyman Wander – zawiadomienie

W tym dziale można zgłaszać zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa
Obrazek


Wszelkie objawy spamu w dziale Prefektury Generalnej są nietolerowane. Jeżeli nie jesteś właścicielem lub stroną wniosku/zawiadomienia — nie komentuj go. Przed złożeniem wniosku/zawiadomienia zapoznaj się z zasadami.

Defloriusz Dyman Wander – zawiadomienie

Postprzez anglov 27 lut 2019, o 17:43

Szanowna Prefekturo,

niniejszym zawiadamiam, iż Defloriusz Dyman Wander (A0441) 15.01.2019 r. złożył nieprawdziwe oświadczenie o spełnianiu ustawowych przesłanek do pełnienia funkcji Asesora, co stanowi przestępstwo ścigane z art. 41 ust. 1 p. 2. Na podstawie art. 1 ust. 3 ustawy Sejmu nr 346 o Trybunale Koronnym, asesorem może być obywatel sarmacki, który nie jest obywatelem lub funkcjonariuszem publicznym innej mikronacji uznawanej przez Księstwo Sarmacji zgodnie z odrębnymi przepisami prawa. Rzeczony posiada obywatelstwo Republiki Bialeńskiej.

Republika Bialeńska jest bez wątpienia oddzielną mikronacją, uznawaną przez Księstwo Sarmacji, o czym świadczy między innymi ten spis. Podpisana umowa międzynarodowa z tym krajem w żaden sposób nie zmienia warunków, w których pełnienie funkcji Asesora byłoby przez obywateli i funkcjonariuszy tego kraju dozwolone. Wobec powyższego wniosek jest zasadny.
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Avatar użytkownika
Królestwo Teutonii
Sejm Księstwa Sarmacji
 

Powrót do Prefektura Generalna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości