Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[STARE] Wnioski o wpisanie do Rejestru Obywateli Baridasu

Śmiecie i rupiecie

Re: Wnioski o wpisanie do Rejestru Obywateli Baridasu

Postprzez KJAF 28 sie 2018, o 19:33

Na podstawie art. 3 ust. 2 Dekretu królewskiego o obywatelstwie baridajskim z dnia 22 sierpnia 2018 roku (Dz. P. poz. 10333), w związku z utratą obywatelstwa sarmackiego, wykreślam z rejestru obywateli następujące osoby:

Sorcha Raven (A8077)
Akt stwierdzający utratę obywatelstwa Sarmacji

(—) KJ
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Arsacjusz 29 sie 2018, o 09:23

Zwracam się z uprzejmą prośbą o nadanie obywatelstwa baridajskiego.

(—) Arsacjusz Arped
(—) Arsacjusz Arped
Prefekt Generalny
Scire leges non hoc est verba earum tenere, sed vim ac potestatem

Postprzez Laurencjusz 29 sie 2018, o 18:40

Wasza Królewska Mość!
Poważny Kawalerze!

Cieszy mnie niezmiernie powrót Kawalera na baridajską ziemię, wiec proszę kandydata o dopełnienie wymogów formalnych i złożenie przysięgi, która będzie dla mnie niezbędnym aktem dobrej woli świadczącej o szczerej chęci we wspieraniu Baridasu i jego mieszkańców w budowie kraju.

“Ja, NN, przysięgam wierność Jego Królewskiej Mości oraz że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całego Księstwa Sarmacji; Że będę wspierał Króla, Baridas i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał Rzeczpospolitą Sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Przysięgę można złożyć z dodaniem formuły religijnej

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Premier Rządu JKM
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Postprzez Arsacjusz 29 sie 2018, o 21:42

Ja, Arsacjusz Arped, przysięgam wierność Jego Królewskiej Mości oraz że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całego Księstwa Sarmacji; Że będę wspierał Króla, Baridas i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał Rzeczpospolitą Sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.

Wpisu dokonano (29 sierpnia 2018 r.).
(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera,
Premier Rządu JKM.

(—) Arsacjusz Arped

Postprzez Leszek R-P 31 sie 2018, o 16:14

Chciałbym zwrócić się z uprzejmą prośbą o nadanie mi obywatelstwa baridajskiego.

Podpisuję:
Leszek Roskohard-Tracz
Obywatel Federacji Nordaty, Ludowej Republiki Magnifikatu i Królestwa Teutonii oraz aktywny Pollinowy działacz sportowy Leszek Roskohard-Wespucci
Królestwo Teutonii

Postprzez Laurencjusz 31 sie 2018, o 18:56

Wasza Królewska Mość!
Wierny Obywatelu!

Bardzo się cieszę i proszę o dopełnienie wymogów formalnych i złożenie przysięgi, która będzie dla mnie niezbędnym aktem dobrej woli świadczącej o szczerej chęci we wspieraniu Baridasu i jego mieszkańców w budowie kraju.

“Ja, NN, przysięgam wierność Jego Królewskiej Mości oraz że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całego Księstwa Sarmacji; Że będę wspierał Króla, Baridas i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał Rzeczpospolitą Sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Przysięgę można złożyć z dodaniem formuły religijnej

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Premier Rządu JKM
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Postprzez Leszek R-P 31 sie 2018, o 19:10

Ja, Leszek Roskohard-Tracz, przysięgam wierność Jego Królewskiej Mości oraz że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całego Księstwa Sarmacji; Że będę wspierał Króla, Baridas i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał Rzeczpospolitą Sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać

Wpisu dokonano (31 sierpnia 2018 r.).
(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera,
Premier Rządu JKM.
Królestwo Teutonii

Postprzez Hohenzollern 2 wrz 2018, o 09:45

„Ja, Frideric et Hohensollern, przysięgam, że jako obywatelka Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierała Królestwo i Jego prawa oraz broniła ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierała rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.
Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

(—) Jaśnie Oświecony Friedrich Wilhelm Nikolaus Karl von Hohenzollern herbu LaurZwycięski, Diuk Zollern.
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez KJAF 2 wrz 2018, o 10:18

Niestety, przysięga nieaktualna + skopiowana z błędem. Obywatelka? :D

Niby treść się różni w zasadzie kilkoma słowami, ale jednak baridajski biurokratyzm i te sprawy. Na pierwszej stronie niniejszego wątku jest uaktualniona instrukcja i schemat wnioskowania o obywatelstwo.

Postprzez Führanka 2 wrz 2018, o 10:39

Jaki jest sens tej przysięgi jeśli wszyscy i tak robią kopiuj-wklej?
Królestwo Baridasu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum Kurii