Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[STARE] Wnioski o wpisanie do Rejestru Obywateli Baridasu

Śmiecie i rupiecie

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Wnioski o wpisanie do Rejestru Obywateli Baridasu

Postprzez Laurencjusz 24 sie 2018, o 21:02

Wierny Obywatelu!

W związku z tym, że zgodnie z art. 2 Dekretu królewskiego o obywatelstwie baridajskim w szczególnie uzasadnionych wypadkach istnieje możliwość nadania obywatelstwa baridajskiego dla obywatela zamieszkującego Sclavinię zanim podejmę decyzję w tej sprawie proszę o przedstawienie swoich planów związanych z uzyskaniem obywatelstwa w Królestwie Baridasu.

Fare Aryon!

(-) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Premier Rządu JKM
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez KJAF 24 sie 2018, o 21:04

Jeżeli mogę wypowiedzieć się w imieniu wnioskodawcy, to według rozmów prywatnych, planuje on aplikować na stanowisko Prezesa Królewskich Kolei Baridajskich. Myślę, że nowy prezes nam się przyda ;)

Postprzez Kardaczek 24 sie 2018, o 21:10

Konrad Jakub napisał(a):Jeżeli mogę wypowiedzieć się w imieniu wnioskodawcy, to według rozmów prywatnych, planuje on aplikować na stanowisko Prezesa Królewskich Kolei Baridajskich. Myślę, że nowy prezes nam się przyda ;)

Tak mam w planach zostać prezesem Królewskich Kolei Baridajskich.
Artur Kardacz von Hohenburg

Dumny obywatel Królestwa Hasselandu
Kanclerz HAN
Królestwo Hasselandu

Postprzez Laurencjusz 24 sie 2018, o 21:26

Wasza Królewska Mość!
Wierny Obywatelu!

Mając na uwadze złożoną deklarację oraz poparcie udzielone przez Króla ufam, że po nadaniu obywatelstwa baridajskiego ze swych powinności w Baridasie tak zacny obywatel będzie się wywiązywać, wiec proszę kandydata o dopełnienie wymogów formalnych i złożenie przysięgi, która będzie dla mnie niezbędnym aktem dobrej woli świadczącej o szczerej chęci we wspieraniu Baridasu i jego mieszkańców w budowie kraju.

“Ja, NN, przysięgam wierność Jego Królewskiej Mości oraz że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całego Księstwa Sarmacji; Że będę wspierał Króla, Baridas i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał Rzeczpospolitą Sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Przysięgę można złożyć z dodaniem formuły religijnej

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Premier Rządu JKM
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Kardaczek 24 sie 2018, o 21:28

Ja, Artur Kardacz , przysięgam wierność Jego Królewskiej Mości oraz że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całego Księstwa Sarmacji; Że będę wspierał Króla, Baridas i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał Rzeczpospolitą Sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Wpisu dokonano (24 sierpnia 2018 r.).
(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera,
Premier Rządu JKM.
Królestwo Hasselandu

Postprzez KJAF 26 sie 2018, o 21:27

Najpierw stety/niestety trzeba odzyskać obywatelstwo sarmackie. Można to zrobić od niedawna jednym kliknięciem w profilu ;)

Postprzez Führanka 26 sie 2018, o 21:32

Konrad Jakub napisał(a):Najpierw stety/niestety trzeba odzyskać obywatelstwo sarmackie. Można to zrobić od niedawna jednym kliknięciem w profilu ;)

Żal ale już zrobione.
Królestwo Baridasu

Postprzez Laurencjusz 27 sie 2018, o 20:27

Wasza Królewska Mość!
Prześwietny Hrabio!

Cieszy mnie niezmiernie powrót tak zacnego znawcy języka baridajskiego. Proszę kandydata o dopełnienie wymogów formalnych i złożenie przysięgi, która będzie dla mnie niezbędnym aktem dobrej woli świadczącej o szczerej chęci we wspieraniu Baridasu i jego mieszkańców w budowie kraju.

“Ja, NN, przysięgam wierność Jego Królewskiej Mości oraz że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całego Księstwa Sarmacji; Że będę wspierał Króla, Baridas i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał Rzeczpospolitą Sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Przysięgę można złożyć z dodaniem formuły religijnej

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Premier Rządu JKM
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Führanka 27 sie 2018, o 23:03

Oraz że będę wspierał Rzeczpospolitą Sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

A co to ma do
niezbędnym aktem dobrej woli świadczącej o szczerej chęci we wspieraniu Baridasu i jego mieszkańców w budowie kraju.

Ale niech będzie.

“Ja, autor posta, przysięgam wierność Jego Królewskiej Mości oraz że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całego Księstwa Sarmacji; Że będę wspierał Króla, Baridas i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał Rzeczpospolitą Sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Wpisu dokonano (28 sierpnia 2018 r.).
(—) KJ
Królestwo Baridasu

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum Kurii