Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o zabranie obywatelstwa

Tutaj możesz złożyć wniosek o nadanie obywatelstwa bądź się go zrzec
Przed złożeniem wniosku, zapoznaj się z informacjami podanymi w wątku poniżej.

Wniosek o zabranie obywatelstwa

Postprzez Leszek R-P 14 paź 2019, o 22:11

Z powodu że mam inne miejsce zamieszkania, wnioskuje by mi odebrano obywatelstwo Baridaryjskie.

Powodem motywuję tym, że nie można mieć podwójnego obywatelstwa, tym samym nie można być obywatelem Baridasu i Teutonii równocześnie. Oczywiście Baridas bardzo lubię i zawsze zostanie w moim sercu, ale chcę powiedzieć że skoro już podjąłem się trenowania klubu Strong Ladies Auterra, to też tam będę zamieszkiwał i w efekcie chciałbym dostać tamtejsze obywatelstwo. Ponadto chciałbym powiedzieć że Baridajczyków których poznałem: Laurencjusza, Alfreda, Juliana, Fuhrankę, Fryderyka von Hohenzolerna podziękować wam, za wspólne działanie w Baridasie. I pamiętajcie że nawet będąc Obywatelem Teutonii, to nie zapomnę o was.

Podpisuję:
Leszek Roskohard-Pawłowicz
Obywatel Federacji Nordaty, Ludowej Republiki Magnifikatu i Królestwa Teutonii oraz aktywny Pollinowy działacz sportowy Leszek Roskohard-Wespucci
Królestwo Teutonii

Re: Wniosek o zabranie obywatelstwa

Postprzez Laurencjusz 14 paź 2019, o 22:31

Wierny Obywatelu,

szanuję tą dojrzała decyzję, która wydaje się być głęboko przemyślaną. Ja też nie zapomnę kontaktów z osobą, która robi bardzo wiele by rozwijać swoje zainteresowania i rad będę wielce gdy prowadzone pomiędzy nami korespondencja zostanie utrzymana. Żywię też nadzieję, że jako osoba w Teutońskim obywatelstwem WO nadal będzie chciał realizować swoje projekty na terenie Królestwa Baridasu. Odbierając obywatelstwo życzę wszystkiego najlepszego, wielu kolejnych ciekawych pomysłów i dobrej zabawy.

„Baridas sáno alta”
(Baridas ponad wszystko)

Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Powrót do Wnioski związane z obywatelstwem