Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wnioski o wpisanie do Rejestru Obywateli Baridasu

Dział urzędowy. Miejsce składania skarg i wniosków oraz podpisywania umów. Tutaj możesz złożyć wniosek o obywatelstwo baridajskie

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Wnioski o wpisanie do Rejestru Obywateli Baridasu

Postprzez Julian FER 1 lut 2018, o 17:31

Wasza Królewska Mość!
Poważny Kawalerze!

Oznajmiam, że Wicehrabia spełnia wymagania do nadania obywatelstwa.

Działając na podstawie art. 6 i 7 Ordonansu z dnia 26 sierpnia 2017 roku o ustroju politycznym i społecznym kraju korony przypominam, że oprócz złożenia niżej zamieszczonych słów przysięgi przysięgi to otrzymanie i utrzymanie obywatelstwa baridajskiego uwarunkowane jest przez:

1. Obywatelem jest osoba, która złożyła przysięgę i wywiązuje się z powinności, które z tego tytułu są na nią nałożone.
2. Przesłanką nadania obywatelstwa jest dostateczna aktywność mieszkańca.

Działając w dobrej wierze ufam, że po nadaniu obywatelstwa baridajskiego ze swych powinności w Baridasie Kawaler będzie się wywiązywał, wiec proszę kandydata o złożenie przysięgi, która będzie dla mnie niezbędnym aktem dobrej woli świadczącej o szczerej chęci kandydata we wspieraniu Baridasu i jego mieszkańców w budowie kraju.

„Ja, NN, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Przysięgę można złożyć z dodaniem formuły religijnej

(—) Julian hrabia Fer at Atera
Marszałek Baridasu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Tomasz Mancini 1 lut 2018, o 17:41

Ja, Tomasz kawaler Mancini, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.Tak mi dopomóż Bóg i Święta Syna Jego Męka. Amen!

Wpisu dokonano (02 lutego 2018 r.).
(—) Julian hrabia Fer at Atera,
Marszałek Baridasu.
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny

Postprzez Julian FER 7 lut 2018, o 17:49

Wasza Królewska Mość!

Na podstawie art. 8 ust. 1, 2 i 4 Ordonansu z dnia 26 sierpnia 2017 roku o ustroju politycznym i społecznym kraju korony wykreślam z rejestru:

Mateusz Korecki (AE906).

PS: (Dz. P. poz. 9864)

(—) Julian hrabia Fer at Atera
Marszałek Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RCA 19 lut 2018, o 20:47

Dzień dobry.

Ja, Robert Fryderyk, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać. Tak mi dopomóż Powago, Senacie i wszyscy Diukowie.

Wpisu dokonano (20 lutego 2018 r.).
(—) Julian hrabia Fer at Atera,
Marszałek Baridasu.
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Laurencjusz 19 lut 2018, o 21:04

Wasza Królewska Mość!
Prześwietny Marszałku!

W związku z tym, że wpisanie Króla Baridasu do Rejestru Obywateli Baridasu proszę sprawę potraktować priorytetowo i przy nadaniu obywatelstwa, w tym szczególnym przypadku zastosować art. 7 ust. 4. Ordonansu o ustroju politycznym i społecznym kraju korony.

Fare Aryon!
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez AFvTD 18 mar 2018, o 18:10

Szanowni Baridajczycy

Z bólem i żalem w sercu zrzekam się obywatelstwa baridajskiego. Przez pocztę konną podkreślałem fakt, że opuszczę dzisiaj Królestwo. Nie chcąc być gołosłownym właśnie to czynię. Bardzo szkoda mi wszystkiego, co w Baridasie osiągnąłem, jednak obecna sytuacja po prostu zmusza mnie do emigracji. Może jeszcze kiedyś do Baridasu powrócę, teraz jednak muszę się z wami pożegnać. Liczę, że spotkamy się jeszcze kiedyś. Do zobaczenia. Dzisiaj właśnie zaczyna się moja podróż, którą planowałem na pierwszą sarmatnicę.

Z wyrazami szacunku
Jihymed baronet Niezyd
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Dobry Obywatel
Konsulat Sclavinii
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Postprzez Delfina Kierkeller 19 mar 2018, o 10:31

Wnoszę o wpisanie mnie do rejestru obywateli Baridasu.
~Susanne Delfina Kierkeller-Friedman von Willenfeld-Buddus z domu at Atera,
Baridajka, Minister Kultury Księstwa Sarmacji, Posłanka na Sejm LVI kadencji, była redaktor naczelna Herolda i Pisarz Królestwa Baridasu
dyrektor Galerii Delfiny Kierkeller.
Obrazek
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RCA 20 mar 2018, o 14:31

Szlachetna Damo,

z przyjemnością informuję, iż wpisu dokonano. Witam serdecznie ponownie wśród obywateli Królestwa.
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Jul 31 mar 2018, o 03:52

Widzę o dopisanie mnie do listy obywateli.
Juliette Alatriste

Postprzez RCA 4 kwi 2018, o 12:45

Sławetna Baronetesso,

z przyjemnością informuję, iż wpisu dokonano. Witam serdecznie ponownie wśród obywateli Królestwa i proszę mi wybaczyć, iż musiała Sławetna czekać na reakcję. Życzę sukcesów i udanej pracy w Królestwie.

Sławetny Baronecie,

z przykrością przyjmuję Wasz wniosek i informuję, iż z listy obywateli zostaliście wykreśleni.
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kuria