Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wnioski o wpisanie do Rejestru Obywateli Baridasu

Dział urzędowy. Miejsce składania skarg i wniosków oraz podpisywania umów

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Wnioski o wpisanie do Rejestru Obywateli Baridasu

Postprzez Pawel2005 3 mar 2017, o 19:23

Zgłaszam się ponownie na obywatela Baridasu.
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Laurencjusz 3 mar 2017, o 20:45

Pawel2005 napisał(a):Zgłaszam się ponownie na obywatela Baridasu.

Wasza Królewska Mość!
Wierny Obywatelu!

W związku, że od czasu złożenia poprzedniego wniosku nic nie uległo zmianie tj.:

1. Baridajskiej tytulatury WO nadal nie używa (tu zaznaczę, że nie jest to najważniejsze kryterium, ale było by miło).
2. Nadal nie jest WO mieszkańcem Królestwa Baridasu.
3. O aktywności mieszkańca też nie ma co pisać, gdyż jak w pkt. 2.

Działając na podstawie art. 3 ust. 3 Ordonansu Króla Baridasu Mały kodeks społeczny z dnia 17 stycznia 2017 r. tj. w związku między innymi z tym, że nie jest Obywatel Sarmacki mieszkańcem Królestwa Baridasu odmawiam.

PS: Dział urzędowy to dział pod szczególną ochroną i dlatego w przypadku złożenia kolejnego wniosku o identycznych parametrach muszą uprzedzić, że zostanie on skasowany.

(—) Laurencjusz markiz MaHi at Atera
Marszałek Dworu
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Rada Ministrów
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez AFvTD 4 mar 2017, o 18:49

Panie Przewodniczący !
Szanowna Rado !

Na podstawie art. 2 ust. 3 Kodeksu Społecznego wnoszę o wpisanie mnie do Rejestru Obywateli Baridasu.

Z poważaniem obywatel Księstwa Sarmacji
Jihymed Niezyd.

Mam nadzieję że robię to dobrze :-)
magister net Alfred Fabian baron von Tehen-Dżek
Asesor Trybunału Koronnego
Minister Propagandy Starosarmacji,
Burmistrz Książęcego Miasta Grodzisk
Pisarz Dworu Królestwa Baridasu,
Minister Informacji Konsulatu Sclavinii
Dziekan Wydziału Nauk Przyrodniczych w Akademii Sclavińskiej,
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Trybunał Koronny
Korona Księstwa Sarmacji
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Laurencjusz 4 mar 2017, o 19:47

Wasza Królewska Mość!
Wierny Obywatelu!

Oznajmiam, że WO spełnia wymagania do nadania obywatelstwa. Nie mniej jednak proszę zapoznać się z baridajską tytulaturą. Pozwoli to WO na lepsze zrozumienie relacji społecznym w naszym kraju

Działając na podstawie art. 3 ust. 2 Ordonansu Króla Baridasu Mały kodeks społeczny z dnia 17 stycznia 2017 r. w związku z zamiarem nadania obywatelstwa Królestwa Baridasu proszę kandydata o złożenie przysięgi, która będzie dla mnie niezbędnym aktem dobrej woli świadczącej o szczerej chęci kandydatki we wspieraniu Baridasu i jego mieszkańców w budowie kraju.

„Ja, NN, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Przysięgę można złożyć z dodaniem formuły religijnej.

Marszałek Dworu
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez AFvTD 5 mar 2017, o 07:50

Ja, Jihymed Niezyd, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.

Wpisu dokonano (05 marca 2017 r.).
(—) Laurencjusz markiz MaHi at Atera, Marszałek Dworu.
Trybunał Koronny
Korona Księstwa Sarmacji
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Gniewosz 2 maja 2017, o 16:56

Witam!
Ja, Gniewosz Sforski bardzo prosze o wpisanie mnie do rejestru obywateli Królestwa Baridasu.
Obrazek

Postprzez Laurencjusz 2 maja 2017, o 17:38

Wasza Królewska Mość!
Wierny Obywatelu!

Oznajmiam, że WO spełnia wymagania do nadania obywatelstwa. Nie mniej jednak proszę zapoznać się z baridajską tytulaturą. Pozwoli to WO na lepsze zrozumienie relacji społecznym w naszym kraju

Działając na podstawie art. 3 ust. 2 Ordonansu Króla Baridasu Mały kodeks społeczny z dnia 17 stycznia 2017 r. w związku z zamiarem nadania obywatelstwa Królestwa Baridasu proszę kandydata o złożenie przysięgi, która będzie dla mnie niezbędnym aktem dobrej woli świadczącej o szczerej chęci kandydatki we wspieraniu Baridasu i jego mieszkańców w budowie kraju.

„Ja, NN, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Przysięgę można złożyć z dodaniem formuły religijnej.

Marszałek Baridasu
Królestwo Baridasu
Rada Ministrów
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Gniewosz 2 maja 2017, o 19:54

„Ja, Gniewosz Sforski, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Wpisu dokonano (02 maja 2017 r.).
(—) Laurencjusz markiz MaHi at Atera, Marszałek Baridasu.

Postprzez Wespucci 3 maja 2017, o 13:59

Wielmożny Marszałku!

Bardzo proszę o wykreślenie mojej osoby z Rejestru Obywateli Królestwa Baridasu. Moja decyzja jest spowodowana wieloma czynnikami, w tym znudzeniem Baridasem. O odejściu myślałem od dłuższego czasu, więc nie jest to spowodowane ostatnimi rzeczami a moje odejście nie jest uciekaniem od problemów że tak powiem. Decyzją nie jest też podjęta z dnia na dzień, lecz przemyślana. Dlatego też proszę tej decyzji nie mylić z zatargami prywatnymi itd. Moja decyzja jest ostateczna.

Wniosek został przyjęty. Zgodnie z wolą wnioskodawcy wypisu dokonano.
(—) Laurencjusz mar. MaHi at Atera,
Marszałek Baridasu
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez ДЯIП 18 maja 2017, o 17:19

Wielebny Marszałku!

Proszę o wypisanie mojej osoby z Rejestru Obywateli Baridajskich. Moja decyzja jest na prawdę długo przemyślana. Ale jednak.

Ostatnio mniej się czuje Baridajczykiem, a bardziej Sclavinczykiem. Wszak urodziłem się w mieście jednorożca, w Eldoradzie. Nie wiem czym to jest spowodowanie, na pewno tęsknotą za ojczyzną. Czy marszałek wyprowadził by się np. do Bialenni a nie tęsknił za ojczyzną? Właśnie.

Jeżeli ktoś sie mnie spyta czy mam korzenie Baridajskie odpowiem z pewnością, Tak. Ale ja zawsze będę mieć w sercu Sclaviniie, i zawsze będę czuć się Sclavinczykiem.

Moja decyzja nie jest nagła. Niech Wielebny Marszałek i inni Baridajczycy ją zrozumią.

Krainie Białego Orła życzę powodzenia.
(-)TvH
Obrazek
ДЯIП
Kościół Diuczej Wiary
Prefektura Sarmacji

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kuria