Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[1] Wniosek o nadanie Orderu Białego Orła

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

[1] Wniosek o nadanie Orderu Białego Orła

Postprzez Laurencjusz 29 sty 2018, o 22:40

Wasza Królewska Mość!

W historii Królestwa Baridasu zawsze jak i w życiu zdarzały się wzloty i upadki, a ostatni rok nie należał do łatwych. Jego Królewska Wysokość Tomasz Ivo Hugo jako Książę, a zarazem Król Baridasu wielokrotnie wspierał mnie i nasz kraj. Wiem, że bardzo wiele spraw nigdy nie ujrzało światła dziennego, ale wierzcie mi, że niejednokrotnie byłem wspierany przez byłego Króla w podejmowaniu decyzji oraz sprawowaniu władzy w Baridasie oraz prowadzeniu inicjatyw.

Zasiadam do tego wniosku już kolejny raz. Jak widać minęło już wiele dni od czasu abdykacji, a ja czuję, że dłużej zwlekać już nie mogę, bo w końcu może nie będzie mi dane z mocy sprawowanego obecnie urzędu czynić tej powinności, którą już dawno powinienem dopiąć.

W związku z tym, że Orderu Białego Orła nie można przyznać go już teraz, bo nadawany jest wyłącznie z okazji Święta Królestwa Baridasu, które przypada dopiero 25 czerwca br., to niniejszym na ręce obecnego Króla składam wniosek o nadanie w dniu baridajskiego święta i przyklejam go jako ogłoszenie by nie zginął wśród innych ważnych spraw.


Fare Aryon!

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Wicekról Baridasu
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary
 

Re: [1] Wniosek o nadanie Orderu Białego Orła

Postprzez RCA 30 sty 2018, o 10:10

Wasza Królewska Wysokość,

za wniosek dziękuję, podobnież za jego uzasadnienie. Jako, że czasu do Święta jest jeszcze tak wiele, parkuję wniosek na stosownej liście spraw do zrobienia na czas poprzedzający wspomniane święto. Na pewno jeszcze do rozmowy na temat owego wniosku wrócimy.

Fare Aryon!
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 


Powrót do Archiwum Kurii

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron