Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[1] Wniosek o nadanie Orderu Białego Orła

Dział urzędowy. Miejsce składania skarg i wniosków oraz podpisywania umów

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

[1] Wniosek o nadanie Orderu Białego Orła

Postprzez Laurencjusz 29 sty 2018, o 22:40

Wasza Królewska Mość!

W historii Królestwa Baridasu zawsze jak i w życiu zdarzały się wzloty i upadki, a ostatni rok nie należał do łatwych. Jego Królewska Wysokość Tomasz Ivo Hugo jako Książę, a zarazem Król Baridasu wielokrotnie wspierał mnie i nasz kraj. Wiem, że bardzo wiele spraw nigdy nie ujrzało światła dziennego, ale wierzcie mi, że niejednokrotnie byłem wspierany przez byłego Króla w podejmowaniu decyzji oraz sprawowaniu władzy w Baridasie oraz prowadzeniu inicjatyw.

Zasiadam do tego wniosku już kolejny raz. Jak widać minęło już wiele dni od czasu abdykacji, a ja czuję, że dłużej zwlekać już nie mogę, bo w końcu może nie będzie mi dane z mocy sprawowanego obecnie urzędu czynić tej powinności, którą już dawno powinienem dopiąć.

W związku z tym, że Orderu Białego Orła nie można przyznać go już teraz, bo nadawany jest wyłącznie z okazji Święta Królestwa Baridasu, które przypada dopiero 25 czerwca br., to niniejszym na ręce obecnego Króla składam wniosek o nadanie w dniu baridajskiego święta i przyklejam go jako ogłoszenie by nie zginął wśród innych ważnych spraw.

Fare Aryon!

(—) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Wicekról Baridasu
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Rada Ministrów
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Re: [1] Wniosek o nadanie Orderu Białego Orła

Postprzez RCA 30 sty 2018, o 10:10

Wasza Królewska Wysokość,

za wniosek dziękuję, podobnież za jego uzasadnienie. Jako, że czasu do Święta jest jeszcze tak wiele, parkuję wniosek na stosownej liście spraw do zrobienia na czas poprzedzający wspomniane święto. Na pewno jeszcze do rozmowy na temat owego wniosku wrócimy.

Fare Aryon!
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Baridasu, Sclavinii i Hasselandu, suweren Teutonii, etc. etc.

Skontaktuj się z Księciem Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Książę Sarmacji
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Korona Księstwa Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Konsulat Sclavinii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Powrót do Kuria