Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Sprawy urzędowe

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Sprawy urzędowe Wicekróla

Postprzez Laurencjusz 26 lut 2018, o 20:58

Wasza Królewska Mość!
Szanowne Baridajki i Baridajczycy!

Miałem już tego nie robić, ale po otrzymaniu listu od Poważnego Daniela Kawalera Szekeresa postanowiłem przed złożeniem rezygnacji powołać Kasztelana Almery. Znam zapał tego młodego stażem Obywatela Baridasu i przez chwilę przypomniałem sobie mój entuzjazm gdy sam stawiałem pierwsze kroki na baridajskiej ziemi. Ufam, że ta decyzja będzie dobrą decyzją dla podtrzymania rozwoju naszego kraju.

Fare Aryon!
Obrazek
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 26 lut 2018, o 21:24

Wasza Królewska Mość!

Straciłem wiarę w możliwość z uzyskania jedności w dumnym Narodzie Baridajskim, o którą różnymi oficjalnymi i nieoficjalnymi kanałami zabiegałem od dłuższego czasu. Nie wierzę już też, że moje dyplomatyczne rozmowy z Królem, które związane były z usamodzielnieniem się naszego kraju wraz z przeprowadzeniem wolnej elekcji mogą mieć szanse powodzenia.

Poza tym jak czytam różne posty na naszym forum to myślę, że swój wolny czas mogę spożytkować na inne sprawy.

Dziękuję Wszystkim Baridajczykom za pomoc w różnych sprawach. Nie chcę nikogo wymieniać, bo patrząc na niektórych z Was myślę efekt mógłby być wręcz przeciwny od zamierzonego. Doceniam też to, że część z Was nie bierze udziału w tej dziwnej dyskusji, która dominuje teraz w Baridasie.

Mam nadzieję, że teraz Król wykorzysta ten czas i będzie miał okazje przetestować pomysły, o których mi pisał. Zobaczymy, czy się sprawdzą i czy odniosą zamierzony skutek.

Niniejszym rezygnuję z urzędu Wicekróla.

Fare Aryon!
Obrazek
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RCA 26 lut 2018, o 21:33

Jaśnie Oświecony diuku.

Ze smutkiem przyjmujemy Waszą ostateczną decyzję, lecz czynimy jej zadość. Liczymy, iż Baridas będzie miał z Was wciąż ogromny pożytek. Dziękujemy za współpracę i Wasz czas, który poświęciliście Królestwu pełniąc trudną funkcję Wicekróla.

Robert Fryderyk, rex.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Laurencjusz 23 lip 2018, o 23:42

Wasza Królewska Mość!

W związku z tym, że od niedawna znów pełnię obowiązki Namiestnika już wkrótce przedstawię zrealizowane przeze mnie czynności administracyjne.

Fare Aryon!
Obrazek
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 5 sie 2018, o 21:33

Zrealizowane ważniejsze czynności administracyjne:

1. Wydałem Postanowienie Wicekróla w sprawie powołania Marszałka Baridasu.
2. Nakazałem Marszałkowi Baridasu zaktualizować rejestr obywateli Baridasu oraz wydać stosowne dyspozycje stwierdzająca utratę obywatelstwa z mocy prawa lub w przypadku jego zrzeczenia się oraz nakazałem przegląc FC Baridasu w celu archiwizacji nieaktualnych wątków.
3. Potwierdziłem abdykację Króla Baridasu JKM Roberta Fryderyka Proklamacja Wicekróla w sprawie abdykacji Jego Królewskiej Mości.
4. Podpisałem Uniwersał Rady Królestwa Baridasu o wyborze Króla.

Fare Aryon!
Obrazek
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 7 sie 2018, o 21:44

Zrealizowane ważniejsze czynności administracyjne:

1. Wydałem Postanowienie Wicekróla w sprawie zarządzenia wyboru Króla.
2. W międzyczasie moich uzgodnień w sprawie składu Królewskiej Komisji Wyborczej zgłosił się kandydat na Króla, wiec postanowiłem powołać wymienioną komisję.

Fare Aryon!
Obrazek
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 19 sie 2018, o 21:30

Niniejszym niezmiernie miło mi jest poinformować, że od godziny 21.00 dnia dzisiejszego Królestwo Baridasu ma nowego Króla, którym został wybrany Wielmożny Konrad Jakub wicehrabia Arped-Friedman.

Korzystając z okazji życzę nowemu Królowi Baridasu wszystkiego najlepszego na nowej drodze w zbieraniu doświadczeń związanych ze sprawowaniem władzy oraz cierpliwości i zadowolenia z pełnienia tak ważnej roli w naszym dość skomplikowanym społeczeństwie. Wiwat Baridas! Wiwat Król!

Fare Aryon!
Obrazek
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum Kurii