Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wnioski o wpisanie do Rejestru Obywateli Baridasu

Dział urzędowy. Miejsce składania skarg i wniosków oraz podpisywania umów

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Wnioski o wpisanie do Rejestru Obywateli Baridasu

Postprzez Sorcha 30 paź 2017, o 20:21

Wasza Królewska Mość!
Wasza Królewska Wysokość!
Jaśnie Oświecony Marszałku!

Powróciłam, zatem chciałabym prosić o wpisanie mnie do Rejestru Obywateli Baridajskich.

Z poważaniem
Sorcha Raven
Obrazek
Wiedźmia Hrabina, hrabstwo Ravenspell
Almerska zielarka
Arcywiedźma Kowenu
Królestwo Baridasu

Postprzez Julian FER 30 paź 2017, o 20:39

Wasza Królewska Mość!
Prześwietna Hrabino!

Oznajmiam, że Hrabina spełnia wymagania do nadania obywatelstwa.

Działając na podstawie art. 6 i 7 Ordonansu z dnia 26 sierpnia 2017 roku o ustroju politycznym i społecznym kraju korony, a także w związku z zamieszkaniem w Almerze oraz posiadaną aktywnością zamierzam nadać obywatelstwo Królestwa Baridasu.

Proszę kandydata o złożenie przysięgi, która będzie dla mnie niezbędnym aktem dobrej woli świadczącej o szczerej chęci kandydatki we wspieraniu Baridasu i jego mieszkańców w budowie kraju.

„Ja, NN, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Przysięgę można złożyć z dodaniem formuły religijnej

(—) Julian hrabia Fer at Atera
Wicemarszałek Baridasu
(-) Julian hr. Fer at Atera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Sorcha 30 paź 2017, o 22:42

Ja, Sorcha Raven herbu Gore, hrabina Ravenspell , przysięgam, że jako obywatelka Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierała Królestwo i Jego prawa oraz broniła ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierała rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.

Wpisu dokonano (31 października 2017 r.).
(—) Julian hrabia Fer at Atera, Wicemarszałek Baridasu.
Królestwo Baridasu

Postprzez Julian FER 12 lis 2017, o 15:54

Wasza Królewska Mość!

Na podstawie art. 8 ust. 1,2 i 4 Ordonansu z dnia 26 sierpnia 2017 roku o ustroju politycznym i społecznym kraju korony wykreślam z rejestru:

Ricardo Conejo Cuadrado (AE563).

PS: (Dz. P. poz. 9691)

Wicemarszałek Baridasu
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Sierg 13 lis 2017, o 20:00

Wasza Królewska Wysokość,

wnoszę o przywrócenie mnie na listę obywateli Królestwa.
Obrazek
Królestwo Baridasu

Postprzez Julian FER 14 lis 2017, o 18:22

Wasza Królewska Mość!
Szanowny Panie!

Oznajmiam, że spełnia Pan wymagania do nadania obywatelstwa.

Działając na podstawie art. 6 i 7 Ordonansu z dnia 26 sierpnia 2017 roku o ustroju politycznym i społecznym kraju korony, a także w związku z zamieszkaniem w Almerze oraz posiadaną aktywnością zamierzam nadać obywatelstwo Królestwa Baridasu.

Proszę kandydata o złożenie przysięgi, która będzie dla mnie niezbędnym aktem dobrej woli świadczącej o szczerej chęci kandydata we wspieraniu Baridasu i jego mieszkańców w budowie kraju.

„Ja, NN, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Przysięgę można złożyć z dodaniem formuły religijnej

Wicemarszałek Baridasu
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Sierg 14 lis 2017, o 23:19

Ja, Siergiusz Asketil, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.

Wpisu dokonano (15 listopada 2017 r.).
(—) Julian hrabia Fer at Atera, Wicemarszałek Baridasu.
Królestwo Baridasu

Poprzednia strona

Powrót do Kuria