Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wnioski o wpisanie do Rejestru Obywateli Baridasu

Dział urzędowy. Miejsce składania skarg i wniosków oraz podpisywania umów. Tutaj możesz złożyć wniosek o obywatelstwo baridajskie

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Wnioski o wpisanie do Rejestru Obywateli Baridasu

Postprzez Laurencjusz 19 maja 2017, o 14:54

Wasza Królewska Mość!
Wierny Obywatelu!

Na podstawie art. 2 ust. 1 Ordonansu z dnia 6 kwietnia 2017 roku o ustroju społecznym oznajmiam, że WO będąc mieszkańcem pięknego miasta jakim jest Eldorat nie spełnia wymagań do nadania obywatelstwa. Nie mniej jednak gdyby została podpisana stosowna umowa baridajsko-sclavińska sytuacja mogła by ulec zmianie.

(—) Laurencjusz markiz MaHi at Atera
Marszałek Baridasu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Tadhg 19 maja 2017, o 15:47

Wielebny Marszałku.

Ja w wpisie jestem, ja prosiłem Marszałka o wypisanie, nie wpisanie ;)

Wierny Obywatelu!

Oczywiście mój błąd i zaraz go naprawię. Wniosek został przyjęty. Zgodnie z wolą wnioskodawcy wypisu dokonano.

(—) Laurencjusz mar. MaHi at Atera,
Marszałek Baridasu
Obrazek
Tadhg
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Sławomir Wikidajło 14 cze 2017, o 14:49

Wasza Królewska Mość,
Wasza Królewska Wysokość,

uprzejmie proszę o wpisanie mojej osoby w poczet obywateli Królestwa Baridasu.
Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło. Starszy Szeregowy żandarmerii wojskowej w KWS, Redaktor "Krzywego Kowadła", Poseł w Wielkim Sejmie. Właściciel Niezależnej agencji mediów.
Wicemarszałek Sejmu 6003560 Mój nr. GG Masz temat? Pisz.

Postprzez Laurencjusz 14 cze 2017, o 15:03

Wasza Królewska Mość!
Wierny Obywatelu!

Oznajmiam, że WO spełnia wymagania do nadania obywatelstwa. Nie mniej jednak proszę zapoznać się z baridajską tytulaturą. Pozwoli to WO na lepsze zrozumienie relacji społecznym w naszym kraju

Działając na podstawie art. 1 ust. 2 oraz w nawiązaniu do art. 2 ust. 1 Ordonansu z dnia 6 kwietnia 2017 roku o ustroju społecznym, a także z art. 2 ust. 1 Ordonansu z dnia 6 kwietnia 2017 roku – przepisy wprowadzające ordonansy ustrojowe i społeczne w związku z zamieszkaniem w Królewskim Mieście Almera oraz posiadaną aktywnością zamierzam nadać obywatelstwo Królestwa Baridasu.

Proszę kandydata o złożenie przysięgi, która będzie dla mnie niezbędnym aktem dobrej woli świadczącej o szczerej chęci kandydatki we wspieraniu Baridasu i jego mieszkańców w budowie kraju.

„Ja, NN, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

Przysięgę można złożyć z dodaniem formuły religijnej.

Marszałek Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Sławomir Wikidajło 14 cze 2017, o 15:44

Ja Sławomir von Hohenzollern-Wikidajło przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać.

Wpisu dokonano (14 czerwca 2017 r.).
(—) Laurencjusz markiz MaHi at Atera,
Marszałek Baridasu.

Postprzez Orjon 25 cze 2017, o 20:12

Wasza Królewska Mość,
Wasza Królewska Wysokość,

wracam. Mam nadzieję, że na dłużej.
Uprzejmie proszę o nadanie mojej skromnej osobie obywatelstwa baridajskiego.

Postprzez Laurencjusz 26 cze 2017, o 13:43

Wasza Królewska Mość!
Czcigodny Baronie!

Oznajmiam, że Czcigodny Pan Orjon von Thorn-Surma spełnia wymagania do nadania obywatelstwa. Działając na podstawie art. 1 ust. 2 oraz w nawiązaniu do art. 2 ust. 1 Ordonansu z dnia 6 kwietnia 2017 roku o ustroju społecznym, a także z art. 2 ust. 1 Ordonansu z dnia 6 kwietnia 2017 roku – przepisy wprowadzające ordonansy ustrojowe i społeczne w związku z zamieszkaniem w Królewskim Mieście Almera oraz posiadaną aktywnością zamierzam nadać obywatelstwo Królestwa Baridasu.

Proszę kandydata o złożenie przysięgi, która będzie dla mnie niezbędnym aktem dobrej woli świadczącej o szczerej chęci kandydatki we wspieraniu Baridasu i jego mieszkańców w budowie kraju.

„Ja, NN, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać”.

PS: Proszę zapoznać się z baridajską tytulaturą. Pozwoli to na lepsze zrozumienie relacji społecznym w naszym kraju.

Marszałek Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Wespucci 26 cze 2017, o 19:50

Wasza Królewska Mość!
Wasza Królewska Wysokość!
Jaśnie Oświecony Marszałku!

Także, ten. Wróciłem, więc chciałbym prosić o wpisanie mnie do Rejestru Obywateli Baridajskich (ROBert).
/-/ bosman Henryk Wespucci
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 26 cze 2017, o 20:09

Wasza Królewska Mość!
Czcigodny Baronie!

Oznajmiam, że Czcigodny Pan Henryk Wespucci spełnia wymagania do nadania obywatelstwa. Działając na podstawie art. 1 ust. 2 oraz w nawiązaniu do art. 2 ust. 1 Ordonansu z dnia 6 kwietnia 2017 roku o ustroju społecznym, a także z art. 2 ust. 1 Ordonansu z dnia 6 kwietnia 2017 roku – przepisy wprowadzające ordonansy ustrojowe i społeczne w związku z zamieszkaniem w Królewskim Mieście Almera oraz posiadaną aktywnością zamierzam nadać obywatelstwo Królestwa Baridasu.

(—) JO Laurencjusz MaHi at Atera
Marszałek Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Wespucci 26 cze 2017, o 20:25

Ja, Henryk baron Wespucci, przysięgam, że jako obywatel Królestwa Baridasu, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całej rzeczypospolitej sarmackiej; Że będę wspierał Królestwo i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał rzeczpospolitą sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać. Wando, miej w opiece Baridas i Garapenię!

Wpisu dokonano (26 czerwca 2017 r.).
(—) JO Laurencjusz MaHi at Atera, Marszałek Baridasu.
/-/ bosman Henryk Wespucci
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kuria