Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wybór asesora Trybunału Koronnego — Surma

Miejsce debat nad projektami ustaw i uchwał

Wybór asesora Trybunału Koronnego — Surma

Postprzez Markus 29 wrz 2015, o 20:25

Wasza Książęca Mość,
Wysoka Izbo,

Zarządzam debatę nad wyborem Poważanego Pana Orjona Surmy, kawalera Królestwa Surmeńskiego, na urząd asesora Trybunału Koronnego. Debata zakończy się w piątek, 2 października 2015 r., o godzinie 23.00.

(—) Markus mar. Arped.
(—) Marc Miquaiasu’un Arped,
król ojciec Baridasu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Wybór asesora Trybunału Koronnego — Surma

Postprzez MSchlesinger 29 wrz 2015, o 21:31

Wysoki Sejmie,

Sądzę, że kandydat mógłby sprawdzić się w roli asesora. Uważam, że jest to na obecną chwilę najlepsza kandydatura, a co za tym idzie — rekomenduję Sejmowi jej przyjęcie.

(—) Martin bar. Schlesinger-Asketil,
Marszałek Trybunału Koronnego
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Ignacy 29 wrz 2015, o 21:33

Mam do kandydata tylko jedną prośbę. Czy mógłby się Pan nam głębiej przedstawić?

Postprzez Vladimir 29 wrz 2015, o 21:34

Ja Herr Surmę znam i wiem, że godny jest miana asesora.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
rex sepulcrorum,
palatyn Lichtensteinu,
baronet Królestwa Nowej Teutonii,
arcysenator Złotego Grodu i Teutonii,
diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Orjon 29 wrz 2015, o 21:38

Ignacy K. napisał(a):Mam do kandydata tylko jedną prośbę. Czy mógłby się Pan nam głębiej przedstawić?

A więc mniej więcej tak:

Nazywam się Orjon Surma, v-ur. w styczniu br. w Surmenii (jeszcze Królestwie). Obejmowałem tam wiele funkcji, m.in. urząd Archonta (premiera Surmenii), Tesmotety (ministra) Kultury i Sportu. Tuż po zakończeniu sprawowania urzędu Archonta uzyskałem tytuł szlachecki kawalera surmeńskiego za zasługi dla państwa.
W Sarmacji obecnie zamierzam działać w sferze prawa i sportu.
ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

AF972. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.

gg 52656478
mail: kacskrz@gmail.com

Postprzez Ignacy 29 wrz 2015, o 21:41

Dziękuję. Widywałem Pana w miejscach publicznych i myślę, że nadaje się Pan na te stanowisko. Z chęcią oddam głos za.

Postprzez Cudzoziemiec 1 30 wrz 2015, o 06:33

Wysoki Sejmie,
Szanowny Panie Surma,

rad jestem ze złożonej przez Pana kandydatury jednakże nie mogę udawać, że nie budzi ona moich obaw. Konkretnie ta informacja:

Dotychczas nie miałem doświadczenia w dziedzinie sądownictwa - będzie to pierwsza moja próba.

Wobec powyższego mam do Pana dwa pytania i od odpowiedzi na nie uzależniam udzielenie mojego poparcia dla pańskiej kandydatury.

1) w jakim czasie zamierza Pan pozyskać wiedzę w zakresie sarmackiego prawa i w jaki sposób planuje Pani wiedzę tę zweryfikować? Ile czasu zajmie Panu przygotowanie się do pełnienia funkcji, zważywszy na brak doświadczenia w KS, brak znajomości prawa w KS, bądź, co bądź krótką kadencję asesorską?
2) jakie są Pana dotychczasowe osiągnięcia w Sarmacji, jakie funkcje pełnione przeszłe i obecne?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Postprzez Orjon 30 wrz 2015, o 08:42

RCA napisał(a):1) w jakim czasie zamierza Pan pozyskać wiedzę w zakresie sarmackiego prawa i w jaki sposób planuje Pani wiedzę tę zweryfikować? Ile czasu zajmie Panu przygotowanie się do pełnienia funkcji, zważywszy na brak doświadczenia w KS, brak znajomości prawa w KS, bądź, co bądź krótką kadencję asesorską?

Wiedzę zamierzam pozyskać w ok. 2 tygodnie.
Zweryfikować tą wiedzę pragnę poprzez konsultowanie i analizowanie sarmackiego prawa i jego rozwiązań z obywatelami i innymi asesorami Trybunału Koronnego.

2) jakie są Pana dotychczasowe osiągnięcia w Sarmacji, jakie funkcje pełnione przeszłe i obecne?

Obecnie jestem Kustoszem Królestwa Baridasu.
Wcześniej nie pełniłem żadnych funkcji w Sarmacji, jedynie w Surmenii - post wcześniej wyjaśniłem, jakie to funkcje były.
ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

AF972. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.

gg 52656478
mail: kacskrz@gmail.com

Postprzez Cudzoziemiec 1 30 wrz 2015, o 08:45

Dziękuję za szybkie odpowiedzi.

Postprzez Markus 2 paź 2015, o 23:30

Wasza Książęca Mość,
Wysoka Izbo,

Zarządzam głosowanie nad wyborem Poważanego Pana Orjona Surmy, kawalera Królestwa Surmeńskiego, na urząd asesora Trybunału Koronnego. Głosowanie zakończy się we wtorek, 6 października 2015 r., o godzinie 0.30.

(—) Markus mar. Arped.
(—) Marc Miquaiasu’un Arped,
król ojciec Baridasu

Następna strona

Powrót do Sala obrad